Mila - gazetka promocyjna

Mila to polska sieć supermarketów spożywczych, istniejąca na rynku od ponad 20 lat. Marka niegdyś stanowiła część Grupy POLOmarket, obecnie wchodzi w skład Eurocash. Mila to średniej wielkości supermarkety w atrakcyjnych lokalizacjach. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się w każdy czwartek. Klienci marki mogą również przystąpić do programu lojalnościowego Mila.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Mila od 02.09 do 08.09
Archiwum
Mila
9 dni temu
Gazetka Mila od 26.08 do 01.09
Archiwum
Mila
16 dni temu
Gazetka Mila od 19.08 do 25.08
Archiwum
Mila
23 dni temu
Gazetka Mila od 12.08 do 18.08
Archiwum
Mila
30 dni temu
Gazetka Mila od 05.08 do 11.08
Archiwum
Mila
37 dni temu
Gazetka Mila od 22.07 do 28.07
Archiwum
Mila
51 dni temu
Gazetka Mila od 15.07 do 21.07
Archiwum
Mila
58 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Mila - opis sieci

Mila to supermarkety typu proximity –  nie za duże, o średniej powierzchni wynoszącej 460 m2, zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach. Najwięcej obiektów marki działa w województwach śląskim, mazowieckim, wielkopolskim, świętokrzyskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim oraz lubuskim.

Sieć początkowo wchodziła w skład Grupy POLOmarket, działającej na rynku od przeszło 20 lat. Jednak w 2015 roku jeden z założycieli grupy postanowił odłączyć sieć od spółki. Część obiektów POLOmarket zaczęła działać pod szyldem Mila. Kolejnym krokiem w rozwoju marki było przejęcie 100% jej udziałów przez Eurocash. Od 2019 roku trwa integracja sieci Mila ze sklepami Delikatesy Centrum. Proces ten obejmuje również inną sieć przejętą przez Eurocash – Eko Holding.

Sieć Mila liczy ponad 180 sklepów i zatrudnia prawie 6 tys. pracowników. Logo marki tworzy biały napis Mila, umieszczony na czerwonym tle. Hasłem promującym sklepy jest slogan „Mila – zakupy, aż miło!”.

Oferta marki obejmuje również lokale pod wynajem, przeznaczone na działalność handlową lub usługową.

Jaki asortyment oferuje Mila?

Mila to supermarkety oferujące klientom ponad 6 tysięcy produktów. Znaczną część z nich tworzą świeże owoce i warzywa, gotowe sałatki, sery, wyroby cukiernicze czy pieczywo wyrabiane ze świeżego, a nie mrożonego ciasta. Mila to także rozbudowany dział z wędlinami i mięsem, funkcjonujący pod szyldem „Smak Tradycji”. W supermarketach sieci dostępna jest również szeroka gama produktów regionalnych i lokalnych, lekkie trunki, kosmetyki oraz chemia gospodarcza. Na miłośników smaków z różnych stron świata czekają m.in. różnego rodzaju przyprawy i produkty charakterystyczne dla danych kuchni.

Kiedy ukazuje się gazetka promocyjna Mila?

Klienci mogą zapoznać się z aktualnymi promocjami w każdy czwartek. Warto pamiętać, że promocje na poszczególne produkty mogą obowiązywać w różnych terminach lub do wyczerpania zapasów. Wraz z integracją sieci Mila z Delikatesami Centrum marka rozpoczęła akcję promocyjną „Rzeźnik cen”, polegającą na „cięciu” cen poszczególnych produktów, wyróżnionych na stronach gazetki promocyjnej. Inne typy promocji Mila to m.in. Tanio Paki, czyli 1 produkt + 1 za 50% czy 2+1 za 1 grosz. Dużą popularnością cieszy się także akcja „Kupuj 2 taniej”, czyli niższe ceny produktów przy zakupie ich 2 opakowań.

Program lojalnościowy, usługi dodatkowe

Osoby szukające inspiracji kulinarnych mogą skorzystać z setek przepisów na dania, które dostępne są na stronie internetowej marki. Stali klienci sieci z pewnością dużo zyskają, jeśli dołączą do programu lojalnościowego Delikarta. Należy się do niego zarejestrować online lub sklepie, aby otrzymać kartę. Członkowie programu mogą liczyć na m.in. kupony promocyjne, niższe ceny na wybrane produkty oznaczone pomarańczowym znakiem Delicena, czy możliwość tworzenia listy zakupów online. Warto również sprawdzić szczegóły akcji „Ambition Granite”, w ramach której za zakupy zbiera się znaczki, które następnie zamienia się na rabat na zakup garnków Ambition z linii Granite. Bardzo często przeprowadzana jest również akcja lojalnościowa w sklepach Delikatesy Centrum, polegająca na zbieraniu znaczków za zakupy i wymienianiu ich na rabat na zakup garnków Carl Schmidt Sohn.

Mila – godziny otwarcia, kontakt 

Godziny otwarcia sklepów mogą się różnić ze względu na ich lokalizację. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w obiektach sieci od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-21.30, a także w niedziele handlowe od 9.00-10.00 do 17.30-19.30.

Główna siedziba marki znajduje się w Inowrocławiu. Telefon kontaktowy: 52 304 24 22, mail: kontakt@mila.pl.