MyCenter - gazetka promocyjna

MyCenter to polska sieć sklepów z branży RTV i AGD. Marka istnieje na rynku od 2014 roku, działając także w ramach współpracy franczyzowej. Ideą sieci jest zapewnienie klientom bezpiecznych i spokojnych zakupów, z gwarancją profesjonalnej obsługi. Gazetka MyCenter ukazuje się we środy co dwa tygodnie.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

MyCenter - opis sieci

MyCenter istnieje na rynku od 2014 roku, prężnie rozwijając sieć swoich sklepów. Obecnie jest ich ponad 240, a część z nich działa w ramach franczyzy. Właścicielem marki jest firma AGD Market. Sieć oferuje zakupy w spokojnym, przyjaznym miejscu, z dala od centr handlowych. Obiekty marki znajdują się w małych i średnich miejscowościach na terenie całej Polski. Najczęściej są to osobne sklepy przy rynku lub popularnych ulicach miast. Uwagę przykuwa również logo sieci – jest nim serce.

Marka zapewnia klientom możliwość zrobienia zakupów również w sklepie internetowym. Wybrany sprzęt można odebrać samodzielnie w sklepie stacjonarnym, wybrać opcję dostawy do domu przez pracowników sieci lub zdecydować się na jego dostarczenie np. kurierem. Każda osoba, która zapisze się do newslettera sieci, może liczyć na 5% rabatu powitalnego, powiadomienia o nowościach i promocjach, ofertę specjalnych akcji producenckich oraz wysyłkę gazetek promocyjnych.

AGD i nie tylko, czyli asortyment MyCenter

Sieć ma zróżnicowany asortyment, w skład którego wchodzi przede wszystkim sprzęt RTV i AGD.  Klienci marki mogą kupić tutaj m.in. telewizory, małe i duże AGD, AGD do zabudowy, telefony i GPS, a także multimedia (tablety, monitory LED itp.). MyCenter ma również bogatą ofertę przedmiotów do domu i ogrodu, w tym oświetlenie, grille czy kosiarki. Dużym zainteresowaniem cieszą się także produkty z działu rozrywka, czyli m.in. filmy, książki czy gry. Marka współpracuje z wiodącymi producentami z branży (Bosch, Electrolux, Zelmer, Samsung, Beko, LG itp.)

MyCenter regularnie przeprowadza promocje na poszczególne produkty z asortymentu. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się we środy co dwa tygodnie. Co pewien czas wydawane są także specjalne katalogi, a prezentowane w nich akcje promocyjne obowiązują przez czas dłuższy niż dwa tygodnie. Warto dodać, że klienci sieci mogą zwrócić lub wymienić zakupiony produkt w ciągu 30 dni (oferta dotyczy większości sprzętu) w poszczególnych sklepach stacjonarnych. Chęć zwrotu/wymiany sprzętu zakupionego drogą internetową należy zgłosić poprzez formularz kontaktowy.

Usługi dodatkowe dla klientów MyCenter

Marka oferuje klientom szereg dodatkowych usług. Wśród nich należy wymienić m.in. przedłużenie ochrony produktu do 5 lat, odbiór paczki o niestandardowych godzinach, dostawę z wniesieniem paczki, rozpakowanie czy podłączenie i ustawienie parametrów zakupionego sprzętu. Zakres usług dla poszczególnych przedmiotów z asortymentu jest dostępny na stronie internetowej sieci. Sporym udogodnieniem dla klientów jest także możliwość bezpłatnego oddania zużytego sprzętu elektronicznego lub elektrycznego, w przypadku zakupu produktu tego samego rodzaju.

Inną usługą dodatkową jest zakup karty podarunkowej. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających prezentu dla pracowników lub bliskich. Kartę podarunkową można nabyć w salonie sieci, zachowuje ona ważność przez 6 miesięcy od momentu aktywowania. Kwota doładowania karty musi się mieścić w przedziale od 5 do 1000 zł.

MyCenter – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia salonów sieci mogą się różnić ze względu na lokalizację obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym między 9.00 a 17.00-18.00. BOK działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Klienci mogą skontaktować się z pracownikami sieci poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer infolinii: 801 44 50 50 lub 327 27 55 57.