MyCenter - gazetka promocyjna

MyCenter to polska sieć sklepów z branży RTV i AGD. Marka istnieje na rynku od 2014 roku, działając także w ramach współpracy franczyzowej. Ideą sieci jest zapewnienie klientom bezpiecznych i spokojnych zakupów, z gwarancją profesjonalnej obsługi. Gazetka MyCenter ukazuje się we środy co dwa tygodnie.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Gazetka MyCenter od 13.05 do 27.05
Archiwum
MyCenter
129 dni temu
Gazetka MyCenter od 07.04 do 18.04
Archiwum
MyCenter
168 dni temu

MyCenter - opis sieci

MyCenter istnieje na rynku od 2014 roku, prężnie rozwijając sieć swoich sklepów. Obecnie jest ich ponad 240, a część z nich działa w ramach franczyzy. Właścicielem marki jest firma AGD Market. Sieć oferuje zakupy w spokojnym, przyjaznym miejscu, z dala od centr handlowych. Obiekty marki znajdują się w małych i średnich miejscowościach na terenie całej Polski. Najczęściej są to osobne sklepy przy rynku lub popularnych ulicach miast. Uwagę przykuwa również logo sieci – jest nim serce.

Marka zapewnia klientom możliwość zrobienia zakupów również w sklepie internetowym. Wybrany sprzęt można odebrać samodzielnie w sklepie stacjonarnym, wybrać opcję dostawy do domu przez pracowników sieci lub zdecydować się na jego dostarczenie np. kurierem. Każda osoba, która zapisze się do newslettera sieci, może liczyć na 5% rabatu powitalnego, powiadomienia o nowościach i promocjach, ofertę specjalnych akcji producenckich oraz wysyłkę gazetek promocyjnych.

AGD i nie tylko, czyli asortyment MyCenter

Sieć ma zróżnicowany asortyment, w skład którego wchodzi przede wszystkim sprzęt RTV i AGD.  Klienci marki mogą kupić tutaj m.in. telewizory, małe i duże AGD, AGD do zabudowy, telefony i GPS, a także multimedia (tablety, monitory LED itp.). MyCenter ma również bogatą ofertę przedmiotów do domu i ogrodu, w tym oświetlenie, grille czy kosiarki. Dużym zainteresowaniem cieszą się także produkty z działu rozrywka, czyli m.in. filmy, książki czy gry. Marka współpracuje z wiodącymi producentami z branży (Bosch, Electrolux, Zelmer, Samsung, Beko, LG itp.)

MyCenter regularnie przeprowadza promocje na poszczególne produkty z asortymentu. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się we środy co dwa tygodnie. Co pewien czas wydawane są także specjalne katalogi, a prezentowane w nich akcje promocyjne obowiązują przez czas dłuższy niż dwa tygodnie. Warto dodać, że klienci sieci mogą zwrócić lub wymienić zakupiony produkt w ciągu 30 dni (oferta dotyczy większości sprzętu) w poszczególnych sklepach stacjonarnych. Chęć zwrotu/wymiany sprzętu zakupionego drogą internetową należy zgłosić poprzez formularz kontaktowy.

Usługi dodatkowe dla klientów MyCenter

Marka oferuje klientom szereg dodatkowych usług. Wśród nich należy wymienić m.in. przedłużenie ochrony produktu do 5 lat, odbiór paczki o niestandardowych godzinach, dostawę z wniesieniem paczki, rozpakowanie czy podłączenie i ustawienie parametrów zakupionego sprzętu. Zakres usług dla poszczególnych przedmiotów z asortymentu jest dostępny na stronie internetowej sieci. Sporym udogodnieniem dla klientów jest także możliwość bezpłatnego oddania zużytego sprzętu elektronicznego lub elektrycznego, w przypadku zakupu produktu tego samego rodzaju.

Inną usługą dodatkową jest zakup karty podarunkowej. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających prezentu dla pracowników lub bliskich. Kartę podarunkową można nabyć w salonie sieci, zachowuje ona ważność przez 6 miesięcy od momentu aktywowania. Kwota doładowania karty musi się mieścić w przedziale od 5 do 1000 zł.

MyCenter – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia salonów sieci mogą się różnić ze względu na lokalizację obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym między 9.00 a 17.00-18.00. BOK działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Klienci mogą skontaktować się z pracownikami sieci poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer infolinii: 801 44 50 50 lub 327 27 55 57.