Tesco - gazetka promocyjna

Tesco to brytyjska sieć hipermarketów i supermarketów, działająca w Polsce od 1995 roku. Marka liczy ponad 300 sklepów na polskim rynku, w tym hipermarkety Tesco Extra. Klienci sieci mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i wybrać usługę ezakupy Tesco z dowozem do domu lub odbiorem osobistym w wyznaczonym punkcie. Gazetka Tesco ukazuje się w każdy czwartek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Tesco od 09.09 do 15.09
Archiwum
Tesco
2 dni temu
Gazetka Tesco od 02.08 do 09.08
Archiwum
Tesco
39 dni temu
Gazetka Tesco od 26.08 do 01.09
Archiwum
Tesco
16 dni temu
Gazetka Tesco od 19.08 do 25.08
Archiwum
Tesco
23 dni temu
Gazetka Tesco od 12.08 do 18.08
Archiwum
Tesco
30 dni temu
Gazetka Tesco od 05.08 do 11.08
Archiwum
Tesco
37 dni temu
Gazetka Tesco od 29.07 do 04.08
Archiwum
Tesco
44 dni temu
Gazetka Tesco od 22.07 do 28.07
Archiwum
Tesco
51 dni temu
Gazetka Tesco od 15.07 do 21.07
Archiwum
Tesco
58 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Tesco - opis sieci

Marka Tesco powstała w Wielkiej Brytanii w 1919 roku. Na polski rynek firma weszła w 1995 roku, przejmując sieci sklepów Savia, Madex oraz Minor. Pierwszy hipermarket Tesco został otwarty w 1998 roku. Obecnie marka liczy ponad 300 lokalizacji w Polsce – hipermarketów, supermarketów i obiektów Tesco Extra, oferujących klientom więcej usług, jak chociażby serwis foto czy salon optyczny w pasażu handlowym.

W 2012 roku powołano do życia Fundację Tesco, która początkowo przyjęła nazwę „Fundacja Tesco Dzieciom”. Marka angażuje się w liczne projekty charytatywne, jak i pomoc lokalnym społecznościom w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”.

Tesco – gazetka i oferta

Gazetka promocyjna Tesco ukazuje się w każdy czwartek, jednak marka wydaje także inne gazetki i katalogi, jak m.in. Tesco Magazyn. Promocje Tesco pozwalają na zakupy wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Marka ma w ofercie produkty spożywcze i przemysłowe, w tym produkty marki własnej „Tesco”. Klienci mogą także zaopatrzyć się w sklepach w ubrania, dodatki i akcesoria do domu marki F&F, która powstała w 2000 roku. Moda F&F to kolekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Co więcej, każdy zakup produktów marki pozwala zebrać punkty Clubcard.

Zakupy online w Tesco

Jedną z usług sklepów marki są ezakupy, czyli zakupy online w Tesco. Usługa ta zapewnia bogaty wybór produktów oraz możliwość skorzystania z opcji „Zamów i Odbierz” lub też dostawy do domu w wybranych miejscowościach w godzinach od 8:00 do 22:00. Płatność za zakupy można dokonać online lub kartą (jeśli korzystamy z opcji dostawy do domu).

Pozostałe usługi Tesco to m.in. płatność za rachunki przy kasie czy też przekazy pieniężne z MoneyGram. W wybranych lokalizacjach klienci mogą także skorzystać z Tesco Bistro, z bogatym wyborem menu i jedzeniem na wagę. Marka przygotowała również dla klientów możliwość zakupów bonów podarunkowych, kart podarunkowych czy kart żywieniowych oraz zestawów prezentowych dla pracowników lub bliskich.

Tesco Clubcard

Program lojalnościowy Tesco zakłada zbieranie punktów za zakupy w sklepach stacjonarnych marki lub zakupy online Tesco. W ramach „Clubcard” klienci otrzymują 1 punkt za każde wydane 2 zł. Zebrane punkty można wymieniać na bony na kolejne zakupy. Użytkownicy programu mogą także liczyć na dodatkowe zniżki na produkty.

Aplikacje Tesco

Aplikacje mobilne Tesco są bezpłatne i dostępne dla każdego. Aplikacja „Scan&Shop” pozwala na samodzielne zeskanowanie produktów w sklepie i tym samym szybsze zakupy. Aplikacja „Moje Małe Tesco” to gra, dzięki której możemy zyskać dodatkowe punkty Clubcard. Aplikacja „Tesco” pozwala na złożenie zamówienia, sprawdzenie ilości punktów Clubcard czy wykorzystanie e-kuponów. Z kolei aplikacja „Clubcard” to miejsce z aktualnymi promocjami Tesco czy też spersonalizowanymi bonami i kuponami dla uczestników programu lojalnościowego marki.

Tesco – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia Tesco mogą się różnić ze względu na lokalizację sklepu. Warto jednak pamiętać, że sklepy czynne do godz. 24:00 lub przez całą dobę w dzień przed niedzielą niehandlową zamykane są o 23:00. Z kolei ich otwarcie w poniedziałek po niedzieli niehandlowej odbywa się o 6:00. Sklepy działające krócej niż 24h/dobę przed i po niedzieli niehandlowej są otwarte w standardowych godzinach.

Bezpłatna infolinia Tesco działa od poniedziałku do niedzieli (jeśli jest handlowa) w godzinach 7:00 do 23:00 dla klientów Tesco i Clubcard oraz od 7:00 do 22:00 dla klientów e-zakupów.