Auchan i Bóbr Julek pomagają dzieciom

7 grudnia 2020

Sieć Auchan spożytkowała świąteczną gorączkę w wyjątkowy sposób – organizując akcję charytatywną. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 

Przygarnij Bobra Jula

Głównym bohaterem akcji jest Bóbr Julek, czyli maskotka po przejściach. Julek jeszcze w fabryce zabawek stracił jeden z przednich zębów i z tego powodu nie mógł znaleźć nowego domu. Na szczęście historia Bobra Julka zakończyła się szczęśliwie i teraz, razem z klientami sieci Auchan, chce pomóc potrzebującym dzieciom.

W sklepach stacjonarnym oraz sklepie internetowym francuskiej sieci każdy może kupić swojego Julka. Cena jednej maskotki wynosi 19,99 zł. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które otacza opieką osierocone i opuszczone dzieci, otrzyma aż 3 zł od każdej sprzedanej maskotki. Im większe będzie wsparcie klientów, tym więcej dzieci uśmiechnie się przez święta. 

Auchan zaprasza do Krainy Bobra Julka

Akcja charytatywna sieci Auchan jest promowana poprzez specjalny film, który przedstawia Bobra Julka i jego historię. Oprócz tego każdy może odwiedzić jego krainę. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową auchan.pl i kliknąć odpowiednią zakładkę. W krainie Bobra Julka znajdziemy między innymi e-book z jego przygodami, puzzle, kolorowanki i bajki o pomaganiu dla dzieci.

Charytatywna akcja Auchana trwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Okazje i promocje

Zobacz więcej