Castorama - gazetka promocyjna

Castorama to międzynarodowa sieć marketów budowlanych. Marka powstała w 1969 roku, na polski rynek weszła jednak dopiero w latach 90. Castorama to kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii m.in. budowa, ogród, wystrój wnętrz czy majsterkowanie. Gazetka promocyjna marki ukazuje się regularnie, średnio raz na miesiąc. Oprócz tego klienci mogą zaczerpnąć inspiracji z katalogów sieci, obejmujących poszczególne kategorie produktów, na przykład bramy i ogrodzenia lub drzwi i podłogi.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Castorama od 03.07 do 16.07
Archiwum
Castorama
4 dni temu
Gazetka Castorama od 19.06 do 02.07
Archiwum
Castorama
18 dni temu
Gazetka Castorama od 05.06 do 18.06
Archiwum
Castorama
32 dni temu
Gazetka Castorama od 22.05 do 04.06
Archiwum
Castorama
46 dni temu
Gazetka Castorama od 08.05 do 21.05
Archiwum
Castorama
60 dni temu
Gazetka Castorama od 17.04 do 07.05
Archiwum
Castorama
74 dni temu
Gazetka Castorama od 02.04 do 16.04
Archiwum
Castorama
95 dni temu
Gazetka Castorama od 13.03 do 01.04
Archiwum
Castorama
110 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Castorama - opis sieci

Castorama została założona w 1969 roku, kiedy to rozpoczął działalność pierwszy market na terenie Francji. Szybki rozwój firmy sprawił, że w 1998 roku rozpoczęto ekspansję na rynki zagraniczne. W Polsce sieć zaczęła być obecna w 1994 roku, jednak klienci mogli zrobić zakupy w pierwszym markecie Castoramy w Warszawie dopiero trzy lata później. Obecnie sieć stanowi część grupy Kingfisher, oferując klientom zakupy w sklepie online, sklepach stacjonarnych, jak i sklepach Brico Depot.

Marka angażuje się w działalność na rzecz środowiska naturalnego, m.in. poprzez zmniejszanie zużycia energii i wody w swoich obiektach. Dużą popularnością cieszą się także akcje społeczne Castoramy, jak chociażby „Akcja Segregacja”, mająca na celu naukę segregacji śmieci, czy też bezpłatne warsztaty majsterkowania dla grup szkolnych. Marka powołała do życia Fundację Castorama GoodHome, której celem jest przede wszystkim poprawa warunków mieszkalnych jej podopiecznych.

Asortyment Castoramy – market budowlany z tysiącami produktów

Marka oferuje klientom kilkadziesiąt produktów z kategorii ogród, wystrój wnętrz, aranżacja, dekoracje, budowa i majsterkowanie. Castorama to niezbędne narzędzia i akcesoria budowlane i remontowe, architektura ogrodowa, rośliny, akcesoria łazienkowe, dekoracje, meble, chemia gospodarcza, wyposażenie kuchni, oświetlenie czy dekoracje. W sklepach marki można także nabyć instalacje wodne, elektryczne czy kominkowe. Dostępne są również odzież ochronna i BHP, armatura łazienkowa, tapety, schody i balustrady, drzwi czy panele i płytki. Osoby budujące dom znajdą tutaj także m.in. dachy, okna i bramy garażowe, drewno budowlane, izolacje czy silikony.

Gazetka promocyjna Castoramy ukazuje się średnio raz na miesiąc. Klienci mogą zapoznać się z aktualnymi promocjami, jak i zaczerpnąć inspiracji z przykładowych aranżacji. Cyklicznie wydawane są także katalogi tematyczne, stanowiące przewodnik po asortymencie marki, jak i będące zbiorem inspiracji i porad dla osób budujących i remontujących wnętrza, urządzających ogród czy po prostu tych z nas, którzy lubią majsterkowanie.

Usługi dodatkowe dla klientów Castoramy

Sieć marketów oferuje sporo udogodnień dla klientów sklepu online, jak i sklepów stacjonarnych. Jednymi z nich jest możliwość zamówienia produktów online z dostawą pod wybrany adres. Na stronie internetowej marki możemy skorzystać z konfiguratora szaf i samodzielnie zaprojektować swoją wymarzoną szafę. Usługa jest bezpłatna, a my wraz z różnymi wariantami mebla otrzymujemy także jego przewidywany kosztorys.

W placówce stacjonarnej dostępna jest usługa transportu i pomocy przy załadowaniu sprzętu. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji TrafiCar lub CityBee, czyli zamówienia samochodu transportowego na wskazaną godzinę pod wybrany sklep.

Podczas zakupów w Castoramie klienci mogą skorzystać z pomocy doświadczonego personelu. Do usług dodatkowych marki należą także m.in. porady dekoratora wnętrz i architekta, kompletne projektowanie kuchni, obszywanie tkanin czy dorabianie kluczy. Sieć oferuje również mieszanie farb, docinanie drzwi lub drewna, ostrzenie łańcuchów czy zrobienie zakupów na raty. Marka zapewnia też pokazy instruktażowe, jak i pomoc tłumacza języka migowego. Warto pamiętać, że w chwili zakupu sprzętu elektronicznego lub elektrycznego przysługuje nam bezpłatna usługa zwrotu zużytego sprzętu tej samej kategorii.

Castorama – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia Castoramy mogą się różnić ze względu na lokalizację placówki. Zazwyczaj markety sieci są czynne od poniedziałku do soboty między 7.00 a 21.00. Sklepy są także otwarte w niedziele handlowe.

Marka zachęca do kontaktu z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej lub chat online.