Action - gazetka promocyjna

Action to holenderska sieć dyskontów niespożywczych, która powstała w 1993 roku w miejscowości Enkhuizen. Na rynku polskim działa od 2017 roku, a swój pierwszy sklep otworzyła w Lesznie. Obecnie w całej Europie ma aż 1800 placówek, z czego ponad 150 jest zlokalizowanych w Polsce.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Gazetka Action od 24.05 do 30.05
Action
2 dni

Archiwum gazetek

Gazetka Action od 17.05 do 23.05
Archiwum
Action
5 dni temu
Gazetka Action od 10.05 do 16.05
Archiwum
Action
12 dni temu
Gazetka Action od 03.05 do 09.05
Archiwum
Action
19 dni temu

Action - opis sieci

Prawie 30-letnia działalność Action jest naznaczona ciągłym rozwojem, wyznaczaniem trendów i podbijaniem kolejnych rynków. Holenderska sieć jest dziś obecna w 9 europejskich krajach, a jej roczny obrót wynosi aż 5,5 miliarda euro (dane z 2020 roku za action.com). Główną ideę Action jest zaskakiwanie klientów szerokim i stale zmieniającym się asortymentem. Niskie ceny, duży uśmiech – tak brzmi motto sieci Action, które nie zmienia się od lat.

Action – gazetka promocyjna i oferta sklepu

W ofercie sklepów Action można znaleźć ponad 6000 produktów najwyższej jakości z 14 kategorii, które przede wszystkim wyróżniają bardzo niskie ceny. Co ciekawe, asortyment aż w 2/3 jest wymienny, a około 2000 produktów kosztuje mniej niż 1 euro. Oferta Action jest aktualizowana co 7 dni, a na klientów czekają specjalne oferty tygodniowe (obowiązującą od czwartku do środy) i sezonowe.

Wpływ na niskie ceny w sklepach Action ma filozofia oraz model biznesowy właścicieli. Sieć nie korzysta z drogich reklam, swoich placówek nie lokuje w najpopularniejszych i jednocześnie najdroższych galeriach handlowych, stawiając na tańsze warianty, i jednorazowo skupuje ogromne ilości towaru. Każdy z tych czynników pozwala na oszczędności w różnych obszarach, które w efekcie przekładają się na korzyści dla klientów.

Poza produktami najbardziej rozpoznawalnych marek sieć Action oferuje także produkty 3 marek własnych:

  • Re-load (kable, ładowarki telefoniczne i samochodowe, gadżety elektronicznie),
  • Office Essentials (artykuły biurowe),
  • A-Force (baterie alkaliczne).

Warto także podkreślić, że sieć nie wypuszcza gazetki promocyjnej w tradycyjnej formie. Informacje o promocjach i akcjach specjalnych można znaleźć na stronie internetowej action.pl w zakładce „Promocja tygodnia”. Produkty objęte promocją/akcją są wyświetlane w formie listy wraz z ceną.

Praca w Action

Sieć Action na swojej stronie internetowej zamieszcza także oferty pracy. Zainteresowani w zakładce „Pracuj w Action” mogą znaleźć oferty zatrudnienia, które podzielono na trzy kategorie: sklep, dystrybucja i biuro krajowe. W tym samym miejscu można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi firmy, jej wartości i wyznawanej kultury pracy, a także ustawić specjalny job alert, dzięki któremu nie przegapi się żadnej nowej oferty.

Action – godziny otwarcia i kontakt

Godziny otwarcia sklepów Action są uzależnione od ich lokalizacji. Placówki przeważnie pracują od 8:00/9:00 do 21:00 (20:00 w niedziele handlowe).

Kontakt z siecią Action można nawiązać za pośrednictwem formularza zamieszczonego na oficjalnej stronie internetowej. Sieć zachęca też do korzystania z dokumentu FAQ, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Action posiada także profile w mediach społecznościowych: na Facebooku (@Action.polska) oraz Instagramie (@actionpolska).