Agata Meble - gazetka promocyjna

Agata Meble to polska sieć sklepów z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz z ponad 70-letnią historii. Aktualnie posiada w Polsce 34 sklepy wielkopowierzchniowe, zapewniając dostęp do artykułów ponad 250 polskich i zagranicznych producentów, a także oferując klientom fachowe doradztwo wykwalifikowanych doradców, ekspertów i projektantów.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Agata Meble od 13.05 do 25.05
Archiwum
Agata Meble
25 dni temu

Agata Meble - opis sieci

Początki marki sięgają 1952 roku – właśnie wtedy powołano do życia Bytomską Fabrykę Mebli, na bazie której powstała Agata Meble w formacie, który znamy dzisiaj. Obecnie sieć jest wspierana wyłącznie polskim kapitałem, a jej sklepy są zlokalizowane w największych polskich miasta, między innymi w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Kielcach i Toruniu.

Głównym założeniem sieci jest profesjonalne wsparcie klientów w ważnym procesie budowy i aranżacji domu. W sklepach Agata Meble można znaleźć bogaty katalog produktowy, profesjonalne wsparcie personelu, a także liczne inspiracje i gotowe rozwiązania aranżacyjne przygotowane przez dekoratorów i stylistów.

Oferta sieci

W ofercie Agata Meble można znaleźć przede wszystkim meble do wszystkich domowych pomieszczeń oraz różnego rodzaju dodatki. Asortyment jest podzielony na osiem kategorii: meble, kuchnie i AGD, akcesoria i dekoracje, lampy, dzieci, inspiracje, kolekcje oraz ogród i taras. Dodatkowo w ofercie można znaleźć usługi dodatkowej, takie jak: montaż mebli kuchennych, montaż mebli pokojowych, projektowanie online, odbiór zużytego sprzętu oraz zakupy na raty.

Gazetka promocyjna Agata Meble

Gazetka promocyjna Agata Meble jest publikowana w poniedziałki i obowiązuje przez dwa tygodnie. Na jej kartach można znaleźć aktualne oferty zniżkowe i akcje specjalne przygotowane przez sieć. Warto także podkreślić, że gazetka jest podzielona na kategorie, co pozwala bez problemu odnaleźć najbardziej interesujące klienta promocje. Dodatkowo do wybranych produktów dołączona jest informacja o możliwości zakupy na raty.

Z aktualnymi gazetkami promocyjnymi Agata Meble można zapoznać się powyżej.

Agata Profit

Agata Profit to program lojalnościowy sieci, który gwarantuje dostęp do specjalnych promocji dla jego uczestników. Ponadto Agata Profit pozwala w dowolnym momencie sprawdzić historię zakupów, a także tworzyć listy ulubionych produktów. Do programu można dołączyć, rejestrując się poprzez specjalny formularz, dostępny na stronie internetowej agatameble.pl.

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa Agata Meble pełni de facto rolę katalogu produktowego – z jej poziomu można zapoznać się z pełną ofertą sieci. Ponadto w zakładce „Inspiracje” można znaleźć porady dotyczące wystroju, a także gotowe aranżacje. Ponadto na stronie znajduje się sklep internetowy, który działa w stosunkowo intuicyjny sposób.

Sieć posiada także aplikację mobilną Agata – Wirtualna Aranżacja AR, która pozwala na umeblowanie mieszkania online. W ten sposób można sprawdzić, jak wybrane produkty prezentują się w czterech ścianach. Aplikację można pobrać za darmo z Google Play i App Store.