Bricomarche - gazetka promocyjna

Bricomarche to sieć supermarketów oferujących produkty z dziedziny dom i ogród. Marka stawia na bogaty asortyment w konkurencyjnych cenach oraz przystępną dla klientów lokalizację. Obecnie w Polsce działa ponad 160 sklepów sieci, a w planach jest otwarcie kolejnych placówek. Gazetka promocyjna Bricomarche ukazuje się regularnie, zazwyczaj co dwa tygodnie. Ma ona charakter lokalny – promocje obejmują wybrane produkty w konkretnych sklepach.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Bricomarche od 06.09 do 16.09
Archiwum
Bricomarche
11 dni temu
Gazetka Bricomarche od 23.08 do 02.09
Archiwum
Bricomarche
25 dni temu
Gazetka Bricomarche od 09.08 do 19.08
Archiwum
Bricomarche
39 dni temu
Gazetka Bricomarche od 26.07 do 05.08
Archiwum
Bricomarche
53 dni temu
Gazetka Bricomarche od 28.06 do 08.07
Archiwum
Bricomarche
81 dni temu
Gazetka Bricomarche od 14.06 do 25.06
Archiwum
Bricomarche
94 dni temu

Bricomarche - opis sieci

Bricomarche to supermarkety z produktami z dziedziny dom i ogród. Marka jest częścią Grupy Muszkieterów, czyli europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Grupa ta obejmuje także sieć sklepów Intermarche.

W Polsce działa ponad 160 sklepów stacjonarnych marki oraz sklep online. Supermarkety są zlokalizowane głównie w małych i średnich miejscowościach. Powierzchnia obiektów liczy od 1000 do 5000 tys. m2, co pozwala na zaoferowanie klientom od kilku do 20 tys. produktów. Sklepy marki działają w ramach współpracy franczyzowej.

Asortyment i gazetka Bricomarche

Asortyment marki można podzielić na 4 główne kategorie – majsterkowanie, budowa, dekoracje oraz rekreacja. W sklepach sieci można kupić m.in. architekturę ogrodową, elektrykę, sprzęt gospodarstwa domowego, meble, zabawki, akcesoria samochodowe i rowerowe, drzwi, panele, dodatki czy karmę dla zwierząt. Szeroka gama produktów oraz asortyment sezonowy to niejedyne propozycje sieci. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się także marki własne Bricomarche. Apiron to karmy dla zwierząt, Coteka obejmuje narzędzia remontowo-budowalne, Jardibest to propozycja dla miłośników ogrodnictwa, a kolei markę Nuance tworzą farby i akcesoria malarskie. Produkty GO/ON obejmują produkty różnej kategorii, których wspólnymi cechami są podstawowa jakość i wyjątkowo niska cena.

Gazetka promocyjna Bricomarche ma charakter lokalny. Oznacza to, że w poszczególnych sklepach mogą obowiązywać promocje na różne produkty. Oprócz cyklicznych zniżek na wybrany asortyment marka przeprowadza także większe wyprzedaże.

Jakie usługi dodatkowe oferuje Bricomarche?

Klienci sklepu online mogą złożyć zamówienie i wskazać adres, pod który zostanie ono dostarczone. Inną opcją jest odebranie towaru samodzielnie w Bricomacie, czyli boksie zlokalizowanym obok sklepu.

W przypadku zakupów w placówce stacjonarnej klienci mogą liczyć na usługę doradztwa, transportu, pomocy przy załadunku lub wynajmu przyczepy do przewiezienia towaru. Usługi dodatkowe marki to także m.in. szycie firan na zamówienie, ostrzenie łańcuchów, wymiana butli gazowych, przycinanie drzwi, zamawianie rolet na wymiar, wycinanie otworów w zlewozmywaku, testowanie urządzeń czy cięcia drewna. Dostępność usług jest uzależniona od lokalizacji sklepu. Dokładne informacje są dostępne na stronie internetowej marki.

W supermarketach można zrobić zakupy na raty. Istnieje także możliwość dokonania płatności w euro, w ramach aplikacji BLIK lub kartą kredytową. Marka oferuje zakup bonów towarowych, które można wykorzystać zarówno w sklepach Bricomarche, jak i marketach Intermarche.

Bricomarche – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia supermarketów mogą się różnić ze względu na lokalizację placówki. Zazwyczaj sklepy marki są czynne od poniedziałku do soboty od 7.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki.