Bonprix - gazetka promocyjna

Bonprix to założona w Hamburgu międzynarodowa marka odzieżowa, która swój model biznesowy opiera na sprzedaży wysyłkowej. Aktualnie działa w ponad 30 krajach świata, a jej roczne obroty przekraczają 1,5 miliarda euro. Polska centrala firmy Bonprix jest zlokalizowana w Łodzi.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Bonprix od 04.03 do 04.06
Archiwum
Bonprix
15 dni temu

Bonprix - opis sieci

Bonprix w Polsce pojawiło się w 1991 roku, będąc jedną z pierwszych sieci prowadzących sprzedaż wysyłkową. Przez ponad 30 lat działalności na lokalnym rynku firmie udało się zbudować bardzo liczną społeczność klientów, którzy doceniają bogatą ofertę Bonprix. Hasło przewodnie sieci to „Bonprix – it’s me”. W ten sposób sieć podkreśla, że jest zawsze blisko swoich klientów, a w oferowanym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Gazetka promocyjna Bonprix

Gazetki promocyjne Bonprix mają format okazałych katalogów, w których prezentowane są całe kolekcje odzieży i dodatków. Ukazują się regularnie, wraz z rozpoczęciem każdego sezonu, i obowiązują do odwołania. Katalogi Bonprix są wydawane w formie papierowej i dystrybuowane drogą pocztową, a także w formacie online (PDF) i dostępne do pobrania na stronie internetowej bonprix.pl/pomoc/katalog/.

Oferta

W asortymencie oferowanym przez Bonprix można znaleźć odzież damską, męską i dziecięcą, szeroki wybór dodatków oraz obuwie. Ponadto oferta zawiera dekoracje domowe i akcesoria do łazienki oraz wystroju wnętrz.

Katalog Bonprix jest złożony z produktów marek własnych sieci, takich jak BPC, Body Flirt, Rainbow, BPC Selection i John Baner. Oferowane artykuły wyróżnia nowoczesna stylistyka, zgodna z aktualnymi trendami, wysoka jakość, a także bardzo atrakcyjne ceny.

Klub Bonprix

Klienci sieci mogą dołączyć do programu lojalnościowego Klub Bonprix. Członkostwo gwarantuje dostęp do korzyści niedostępnych dla innych klientów, w tym rabat 10% na każde zamówienie, który łączy się z innymi promocjami, oraz spersonalizowane bony prezentowane. Ponadto w okresie członkostwa można otrzymać dodatkowy bon zakupowy o wartości do 100 zł. Końcowa wysokość bonu jest uzależniona od aktywności użytkownika – im więcej się kupuje, tym wyższy bon można otrzymać.

Półroczna subskrypcja Klubu Bonprix kosztuje 49,99 zł. Po upływie tego okresu można ponownie przystąpić do programu lojalnościowego sieci. Do Klubu Bonprix można dołączyć w trakcie składania zamówienia w sklepie sieci.

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Na stronie internetowej bonprix.pl można zapoznać się z aktualnymi katalogami produktowymi sieci, a przede wszystkim złożyć zamówienie w jej sklepie online. Ponadto na stronie znajduje się oddzielna zakładka z modowymi inspiracjami i gotowymi stylizacjami, a także zakładka prowadząca do prowadzonych wyprzedaży. Dodatkową korzyścią jest możliwość zapisania się do newslettera, co pozwala skorzystać z rabatu 10% na pierwsze zamówienie i darmowej dostawy.

Bonprix posiada także aplikację mobilną, wyposażoną w takie same funkcjonalności, jak strona internetowa sieci. Aplikację można pobrać za darmo z Google Play i App Store.