Papiernik by Empik - gazetka promocyjna

Papiernik by Empik to sieć sklepów papierniczo-artystycznych dla dzieci, młodzieży szkolnej i kreatywnych twórców, będą częścią grupy Empik. Aktualnie posiada 30 sklepów zlokalizowanych głównie w największych polskich miastach, jak Warszawa, Poznań, Wrocław i Gdańsk.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Papiernik by Empik od 15.05 do 04.06
Archiwum
Papiernik by Empik
15 dni temu

Papiernik by Empik - opis sieci

Pierwszy sklep spod szyldu Papiernik by Empik został otwarty w 2018 roku w Warszawie w ramach testów zupełnie nowego konceptu. Po owocnych rezultatach grupa Empik zdecydowała się na kontynuować proces rozszerzenia swojego portfolio, a sklepy Papiernik by Empik zaczęły powstawać w kolejnych lokalizacjach. Zgodnie z publikowanymi przez sieć danymi, każdy rok to postępujący rozwój, poparty stałym zwiększaniem udziałów w rynku.

W założeniu Papiernik by Empik ma być przede wszystkim przyjazną i inspirującą przestrzenią, w której klienci znajdą wszystko, czego potrzebują do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Ten cel sieć realizuje poprzez bogatą ofertę produktową i wsparcie udzielane przez wykwalifikowany personel. Papiernik by Empik ma też być zawsze blisko klienta, dlatego poza sprzedażą stacjonarną, prowadzi także sprzedaż online.

Gazetka promocyjna Papiernik by Empik

Gazetka promocyjna Papiernik by Empik ukazuje się raz w miesiącu i zwykle obowiązuje przez trzy tygodnie. Poza aktualnymi promocjami można znaleźć w niej także informacje o konkursach oraz ofertach specjalnych, skierowanych między innymi do użytkowników Empik Premium. Warto jednak podkreślić, że przedstawione w niej promocje obowiązują wyłącznie w sklepach stacjonarnych sieci. Dla sklepu online przygotowywana jest oddzielna oferta promocyjna.

Oferta

W swoich sklepach Papiernik oferuje bardzo bogaty i różnorodny asortyment podzielony na siedem kategorii: szkoła, artykuły kreatywne, gry i zabawki, kolekcje, gadżety, przyjęcia i okazje oraz książki.

Klienci w asortymencie znajdą szeroki wybór artykułów szkolnych i biurowych, zabawek, gier planszowych i karcianych oraz książek. Ponadto w katalogu produktowym nie brakuje pomysłów prezentowych na takie okazje, jak Dzień Matki, Dzień Babci czy Dzień Dziecka. Istotną częścią oferty sieci są także pozycje dla artystów – zarówno tych amatorskich, jak i w całości poświęconych sztuce.

Papiernik by Empik w Glovo

Ciekawym rozwiązaniem dla klienta poszukujących błyskawicznych zakupów jest możliwość robienia zakupów w sklepach Papiernik by Empik poprzez platformę Glovo. Dzięki temu złożone zamówienie dotrze na wskazany przez odbiorcę adres maksymalnie w kilkadziesiąt minut. Usługa jest dostępna na stronie internetowej glovoapp.com oraz w aplikacji mobilnej Glovo, którą można ściągnąć za darmo z Google Play i App Store.

Strona internetowa

Strona internetowa sieci Papiernik by Empik zapewnia dostęp do pełnej oferty produktowej wraz z promocjami oraz sklepu internetowego. W sekcji wiadomości można znaleźć z kolei nowości dotyczące sieci, informacje o konkursach i warsztatach dla klientów, a także poradnik z inspiracjami. Na stronie można założyć także indywidualne konto klienta, co daje możliwość otrzymania specjalnych rabatów i kuponów promocyjnych.