Pepco - gazetka promocyjna

Pepco to europejska sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych. Marka oferuje zróżnicowany asortyment w przystępnej cenie. W sklepach sieci można kupić m.in. odzież oraz artykuły dekoracyjne do domu. Gazetka Pepco ukazuje się co dwa tygodnie we czwartek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Gazetka Pepco od 11.07 do 24.07
Pepco
4 dni

Archiwum gazetek

Gazetka Pepco od 20.06 do 10.07
Archiwum
Pepco
10 dni temu
Gazetka Pepco od 06.06 do 19.06
Archiwum
Pepco
31 dni temu
Gazetka Pepco od 23.05 do 06.06
Archiwum
Pepco
44 dni temu
Gazetka Pepco od 09.05 do 23.05
Archiwum
Pepco
58 dni temu
Gazetka Pepco od 25.04 do 08.05
Archiwum
Pepco
73 dni temu
Gazetka Pepco od 11.04 do 24.04
Archiwum
Pepco
87 dni temu
Gazetka Pepco od 28.03 do 10.04
Archiwum
Pepco
101 dni temu
Gazetka Pepco od 14.03 do 27.03
Archiwum
Pepco
115 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Pepco - opis sieci

Pepco to sieć dyskontów działająca na terenie Polski i Europy. Pierwsze sklepy pod logo Pepco zostały otwarte w Polsce w 2004 roku. Obecnie sieć jest obecna w 11 krajach europejskich, w tym w Chorwacji, Bułgarii czy Czechach. Na sukces marki pracuje ponad 16 tys. pracowników. W Polsce Pepco liczy ponad 800 lokalizacji. Centrala sieci działa w Poznaniu, z kolei centrum dystrybucji znajduje się w Rawie Mazowieckiej.

Marka chętnie angażuje się w akcje społeczne (m.in. Szlachetną Paczkę), jak i aktywnie wspiera środowisko naturalne. W każdym sklepie sieci znajdują się pojemniki na zużyte baterie, a klienci mogą spakować zakupiony towar do reklamówki z recyklingu. Wszystkie obiekty marki mają oświetlenie LED.

Gazetka i asortyment Pepco – tysiące produktów w niskich cenach

Gazetka promocyjna sieci ukazuje się regularnie, w co drugi czwartek. Oprócz listy aktualnych okazji cenowych klienci mogą także zapoznać się z nowościami w sklepie. Asortyment marki jest zróżnicowany i obejmuje przede wszystkim odzież i bieliznę dla dzieci oraz dorosłych. W sklepach Pepco kupimy również akcesoria dla zwierząt, w tym produkty do pielęgnacji, zabawki, koce czy miski do jedzenia. Marka ma także szeroki wybór produktów do domu, są to głównie artykuły dekoracyjne oraz wyposażenie do kuchni, jadalni, salonu, łazienki i pokoju dziecięcego. Miłośnicy zabaw plenerowych znajdą w sklepach sieci niezbędne akcesoria na przyjęcia, jak i produkty dekoracyjne do ogrodu, np. donice, lampki ogrodowe.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także artykuły sezonowe. Do tej grupy produktów zaliczane są ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc, gadżety na Halloween i Walentynki oraz asortyment na Wszystkich Świętych. W sklepach można również kupić doładowania telefonów i e-karty. Marka co dwa tygodnie wprowadza promocje na inny typ artykułów.

Pobierz aplikację mobilną Pepco i sprawdzaj ofertę sklepu na bieżąco!

Każda osoba może pobrać darmową aplikację Pepco i korzystać z niej bez konieczności rejestrowania konta. Dzięki aplikacji otrzymujemy dostęp do bieżącej oferty marki, szereg inspiracji od znanych blogerek, okazje do wygrania nagród w postaci bonów na zakupy, jak i możliwość skorzystania z wirtualnej mapy sklepów sieci. Aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych okazjach marki, warto zapisać się również do newslettera.

Kariera w Pepco

Marka stawia na przyjazną atmosferę w pracy oraz rozwój pracowników. Każda osoba rozpoczynająca karierę w Pepco może liczyć na szeroki program szkoleń oraz wsparcie merytoryczne. Pracownicy często biorą udział w imprezach integracyjnych oraz projektach charytatywnych.

Aktualne oferty pracy są zamieszczane w serwisie sieci. Swoją aplikację można również przesłać poprzez formularz kontaktowy. Oprócz pracy w sklepie, centrum dystrybucji czy centrali, marka oferuje program praktyk oraz stażów.

Pepco – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów sieci są różne i zależą od lokalizacji obiektu. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 oraz w soboty między 10.00 a 17.00. Klienci mogą skontaktować się z obsługą sieci telefonicznie (61 62 88 999), mailowo (klient@pepco.eu) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki.