Selgros - gazetka promocyjna

Selgros to niemiecko-szwajcarska sieć handlowa, której oferta jest skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców z takich branży, jak gastronomia, catering, hotelarstwo czy handel detaliczny. Aktualnie posiada w Polsce 20 samoobsługowych hal handlowych, zatrudniając ponad 4000 pracowników.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Selgros od 09.05 do 15.05
Archiwum
Selgros
3 dni temu
Gazetka Selgros od 09.05 do 15.05
Archiwum
Selgros
3 dni temu

Selgros - opis sieci

Selgros to profesjonalny partner dla klientów spełniający ich indywidualne potrzeby i ułatwiający prowadzenie działalności gospodarczej. Bogata oferta sieci umożliwia pełne zaopatrzenie prowadzonego lokalu czy instytucji w artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Selgros obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i gastronomicznych, oferując jeden z najszerszych asortymentów na rynku.

W Polsce sieć jest obecna od 1997 roku, a pierwsza hala handlowa Selgros została uruchomiona w Szczecinie. Obecnie wszystkie 20 hal sieci jest zlokalizowanych w największych polskich miastach, między innymi w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

Gazetka promocyjna Selgros

Gazetki promocyjne Selgros zwyczajowo wychodzą co dwa tygodnie w czwartek. Łącznie sieć wypuszcza aż osiem wariantów gazetek: dla profesjonalistów, dla gastronomii, spożywczą, przemysłową, katalog elektro-AGD, katalog Markowe Produkty, katalog Ulubione Marki oraz katalog Top Okazje Tylko w E-Sklepie. Ponadto sieć publikuje oddzielne gazetki promocyjne z ofertami specjalnymi, które wychodzą nieregularnie. Z aktualnymi gazetkami promocyjnymi Selgros można zapoznać się na stronie internetowej selgros.pl.

Jak zostać klientem Selgros?

Zakupy w sklepach Selgros mogą robić jedynie klienci zarejestrowani w bazie sieci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą lub reprezentują instytucję oświatową, medyczną, religijną albo organizację pożytku publicznego. Konieczne jest także posiadanie karty Selgros, którą można otrzymać po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej. Czas oczekiwania na kartę po przesłaniu wniosku wynosi do siedmiu dni roboczych.

Oferta Horeca – wszystko dla biznesu gastronomicznego

Poza standardowa ofertą Selgros posiada też specjalną opcję dla osób działających w branży gastronomicznej: Selgros Horeca. W jej ramach sieć oferuje klientom wszechstronne zaopatrzenie w korzystnych cenach, a także możliwość dowozu zamówionych towarów. Dodatkowo klienci mają do dyspozycji profesjonalne katalogi z ofertą gastronomiczną oraz oddzielny sklep online.

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa Selgros to przede wszystkim dostęp do gazetek promocyjnych sieci i katalogów produktowych. Z jej poziomu można także dołączyć do bazy klientów, zrobić zakupy online i zapisać się do newslettera. Na stronie wyszczególniono oddzielne zakładki dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców oraz zakładkę z inspirującymi przepisami.