Leroy Merlin - gazetka promocyjna

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć marketów budowlano-dekoracyjnych. Marka istnieje na rynku od 1923 roku, otwierając w tym czasie placówki w wielu krajach, w tym również w Polsce. Klienci sieci mogą zrobić zakupy online lub w sklepach stacjonarnych. Gazetka promocyjna oraz katalogi Leroy Merlin ukazują się regularnie – to nie tylko forma przedstawienia oferty produktów, ale także zbiór inspiracji i porad z dziedziny dom i ogród.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Leroy Merlin - opis sieci

W 1923 roku we Francji Adolf Leroy wraz z żoną otworzył sklep z artykułami budowlano-remontowymi. Z czasem jeden sklep rozwinął się w sieć, a marka ozpoczęła działalność na rynkach zagranicznych. Obecnie Leroy Merlin stanowi część grupy ADEO, zrzeszającej 32 przedsiębiorstwa na kilku kontynentach.

W Polsce marka pojawiła się w 1994 roku, jednak pierwszy sklep Leroy Merlin został otwarty dwa lata później, w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie sieć liczy kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całej Polski, a liczba placówek stale rośnie. Asortyment marki tworzy ponad 60 tys. produktów.

Leroy Merlin – produkty do domu i ogrodu

Klienci mają do dyspozycji bogaty asortyment produktów od wiodących producentów, jak i lokalnych marek. Online oraz stacjonarnie można nabyć sprzęt z takich kategorii jak budowla, technika, projekt, dekoracje oraz ogród. Asortyment marki tworzą przede wszystkim materiały budowlane, izolacje budynków, hydraulika, odzież ochronna, narzędzia i elektronarzędzia oraz artykuły metalowe. Leroy Merlin to także elektryka, zabezpieczenia domu, kominki, oświetlenie, dekoracje, meble i akcesoria kuchenne i łazienkowe, jak i architektura ogrodowa. Dużą popularnością cieszą się również rośliny i środki do ich pielęgnacji, płytki, panele, drzwi, okna czy bramy garażowe.

Gazetka promocyjna marki ukazuje się średnio raz lub dwa razy w miesiącu. Klienci mogą liczyć na cykliczne zniżki na asortyment, jak i większe sezonowe promocje. Regularnie wydawane są także katalogi tematyczne, obejmujące ofertę produktową oraz inspiracje i porady z zakresu budownictwa, remontu, ogrodnictwa czy urządzania wnętrz.

Usługi dodatkowe i programy lojalnościowe w Leroy Merlin

Klienci marki mają do dyspozycji szereg usług dodatkowych, jak m.in. zakupy online z odbiorem w sklepie lub dowozem na wskazany adres, transport z wniesieniem, transport HDS czy montaż podłóg. Kolejnymi udogodnieniami są projektowanie łazienki lub kuchni, mieszanie farb, przycinanie płyt i blatów, szycie firan i zasłon, montaż produktów marki czy obszywanie wykładzin. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia online, jakim jest Leroy Merlin Planer 3D i zaprojektować swoje wymarzone wnętrza.

Osoby często robiące zakupy w sklepach sieci chętnie korzystają z programów lojalnościowych. Dla przedsiębiorców przygotowano ofertę Klub PRO, z kolei klienci indywidualni mogą przystąpić do programu DOM. W ramach obu z nich członkowie otrzymują dostęp do ofert specjalnych i historii zakupów, rabaty czy łatwiejszy zwrot towaru. Marka oferuje klientom także karty podarunkowe, które należy doładować kwotą od 20 do 1000 zł.

Leroy Merlin – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów marki mogą się różnić ze względu na lokalizacje placówki. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w markecie od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-21.00. Sklepy są czynne także w niedziele handlowe.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej marki lub wysyłać mail na adres e-sklep@leroy-merlin.pl.