Leroy Merlin - gazetka promocyjna

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć marketów budowlano-dekoracyjnych. Marka istnieje na rynku od 1923 roku, otwierając w tym czasie placówki w wielu krajach, w tym również w Polsce. Klienci sieci mogą zrobić zakupy online lub w sklepach stacjonarnych. Gazetka promocyjna oraz katalogi Leroy Merlin ukazują się regularnie – to nie tylko forma przedstawienia oferty produktów, ale także zbiór inspiracji i porad z dziedziny dom i ogród.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Leroy Merlin od 23.08 do 12.09
Archiwum
Leroy Merlin
15 dni temu
Gazetka Leroy Merlin od 12.07 do 01.08
Archiwum
Leroy Merlin
57 dni temu
Gazetka Leroy Merlin od 21.06 do 11.07
Archiwum
Leroy Merlin
78 dni temu
Gazetka Leroy Merlin od 31.05 do 20.06
Archiwum
Leroy Merlin
99 dni temu
Gazetka Leroy Merlin od 10.05 do 30.05
Archiwum
Leroy Merlin
120 dni temu
Gazetka Leroy Merlin od 22.03 do 31.08
Archiwum
Leroy Merlin
27 dni temu

Leroy Merlin - opis sieci

W 1923 roku we Francji Adolf Leroy wraz z żoną otworzył sklep z artykułami budowlano-remontowymi. Z czasem jeden sklep rozwinął się w sieć, a marka ozpoczęła działalność na rynkach zagranicznych. Obecnie Leroy Merlin stanowi część grupy ADEO, zrzeszającej 32 przedsiębiorstwa na kilku kontynentach.

W Polsce marka pojawiła się w 1994 roku, jednak pierwszy sklep Leroy Merlin został otwarty dwa lata później, w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie sieć liczy kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całej Polski, a liczba placówek stale rośnie. Asortyment marki tworzy ponad 60 tys. produktów.

Leroy Merlin – produkty do domu i ogrodu

Klienci mają do dyspozycji bogaty asortyment produktów od wiodących producentów, jak i lokalnych marek. Online oraz stacjonarnie można nabyć sprzęt z takich kategorii jak budowla, technika, projekt, dekoracje oraz ogród. Asortyment marki tworzą przede wszystkim materiały budowlane, izolacje budynków, hydraulika, odzież ochronna, narzędzia i elektronarzędzia oraz artykuły metalowe. Leroy Merlin to także elektryka, zabezpieczenia domu, kominki, oświetlenie, dekoracje, meble i akcesoria kuchenne i łazienkowe, jak i architektura ogrodowa. Dużą popularnością cieszą się również rośliny i środki do ich pielęgnacji, płytki, panele, drzwi, okna czy bramy garażowe.

Gazetka promocyjna marki ukazuje się średnio raz lub dwa razy w miesiącu. Klienci mogą liczyć na cykliczne zniżki na asortyment, jak i większe sezonowe promocje. Regularnie wydawane są także katalogi tematyczne, obejmujące ofertę produktową oraz inspiracje i porady z zakresu budownictwa, remontu, ogrodnictwa czy urządzania wnętrz.

Usługi dodatkowe i programy lojalnościowe w Leroy Merlin

Klienci marki mają do dyspozycji szereg usług dodatkowych, jak m.in. zakupy online z odbiorem w sklepie lub dowozem na wskazany adres, transport z wniesieniem, transport HDS czy montaż podłóg. Kolejnymi udogodnieniami są projektowanie łazienki lub kuchni, mieszanie farb, przycinanie płyt i blatów, szycie firan i zasłon, montaż produktów marki czy obszywanie wykładzin. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia online, jakim jest Leroy Merlin Planer 3D i zaprojektować swoje wymarzone wnętrza.

Osoby często robiące zakupy w sklepach sieci chętnie korzystają z programów lojalnościowych. Dla przedsiębiorców przygotowano ofertę Klub PRO, z kolei klienci indywidualni mogą przystąpić do programu DOM. W ramach obu z nich członkowie otrzymują dostęp do ofert specjalnych i historii zakupów, rabaty czy łatwiejszy zwrot towaru. Marka oferuje klientom także karty podarunkowe, które należy doładować kwotą od 20 do 1000 zł.

Leroy Merlin – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów marki mogą się różnić ze względu na lokalizacje placówki. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w markecie od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-21.00. Sklepy są czynne także w niedziele handlowe.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej marki lub wysyłać mail na adres e-sklep@leroy-merlin.pl.