Media Markt - gazetka promocyjna

Media Markt to niemiecka sieć marketów oferujących produkty z branży RTV i AGD. Marka istnieje od 1979 roku, prowadząc działalność w kilkunastu krajach Europy, w tym w Polsce. Klienci Media Markt mogą skorzystać z bogatej oferty produktów, usług oraz pakietów okołosprzedażowych. Gazetka promocyjna marki ukazuje się regularnie, średnio co ok. 2 tygodnie, raz na miesiąc wydawany jest także katalog.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Media Markt - opis sieci

Pierwszy sklep Media Markt został otwarty w 1979 roku w Monachium. Szybki rozwój marki sprawił, że w 1989 roku rozpoczęto ekspansję na rynki zagraniczne. Sklepy otwierano m.in. w Portugalii, Polsce, Francji czy Belgii. Sieć Media Markt w Polsce to markety zlokalizowane zarówno w większych, jak i nieco mniejszych miejscowościach. Marka liczy kilkadziesiąt placówek, a w planach są otwarcia kolejnych. Łącznie, na terenie kilkunastu krajów Europy, działa kilkaset sklepów sieci, w których zatrudniono kilka tysięcy pracowników.

Media Markt jest jednym z liderów w branży. W ciągu swej działalności marka zdobyła uznanie klientów i szereg nagród, jak m.in. tę za zwycięstwo w rankingu Top Marka 2019 w kategorii „Markety AGD i budowlane”. Niemiecka sieć należy do koncernu Metro Grup, właściciela m.in. sklepów M1, Real czy Saturn.

Asortyment Media Markt – zrób zakupy online lub w sklepie stacjonarnym

Marka oferuje klientom kilkadziesiąt tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. Zakupy można zrobić na dwa sposoby – w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Oferta sieci obejmuje przede wszystkim telefony i smartfony, telewizory i RTV, komputery, tablety, konsole, gry i akcesoria gamingowe, AGD (w tym AGD do zabudowy i AGD małe), a także produkty z kategorii foto i kamery. Media Markt to także sprzęt sportowy i do rekreacji, tysiące filmów, książek oraz muzyki. W sklepach dostępna jest również Strefa Rodzica, czyli produkty potrzebne m.in. do pielęgnacji dzieci, artykuły szkolne czy zabawki. Dzięki współpracy z Ticketmaster klienci mogą też nabyć bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne na terenie całej Polski. W sklepach dostępne są również produkty wyposażenia domu i biura. Sieć prowadzi także sprzedaż outletową, obejmującą produkty z na przykład zarysowaniami czy uszkodzonym opakowaniem.

Gazetka promocyjna i typy promocji

Gazetka promocyjna Media Markt ukazuje się regularnie, zazwyczaj co ok. 2 tygodnie. Klienci mogą także zapoznać się z aktualną ofertą dzięki wydawanemu raz w miesiącu katalogowi. Marka przeprowadza cykliczne promocje na poszczególne produkty z asortymentu, jak i sezonowe wyprzedaże. Sieć stawia również na promocje tematyczne, na przykład z okazji Dni Kobiet, Black Friday czy Cyber Monday. Przeprowadzane są także specjalne akcje promocyjne, jak chociażby „Technokupony”, dzięki którym można nabyć wybrany sprzęt w niższej cenie.

Usługi dodatkowe dla klientów Media Markt

Klienci marki mogą zrobić zakupy online z dostawą do domu lub samodzielnym odbiorem w sklepie. Od 2020 roku w niektórych miastach dostępna jest także usługa dostawy wybranego sprzętu elektronicznego jeszcze w dniu dokonania zamówienia. Klienci mogą również skorzystać z usługi konfiguracji lub montażu urządzeń, wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczeniowego Gwarancja Plus. W wybranych sklepach działają Strefa Usług Orange i Strefa Usług Platforma Canal +. Kolejną usługą jest usługa foto, czyli fotoserwis z projektowaniem i zamawianiem gadżetów i fotoksiążek, jak i wywoływaniem zdjęć. Natomiast przy zakupie sprzętu elektronicznego i elektrycznego, klienci mogą bezpłatnie zwrócić stary sprzęt tej samej kategorii.

W sklepach stacjonarnych można nabyć Karty Podarunkowe w formie papierowej. Innym udogodnieniem dla klientów są m.in. zakupy na raty. Sieć prowadzi swój własny program lojalnościowy – Klub Media Markt. Jego członkowie otrzymują kupony rabatowe, dostęp do historii zakupów, wydłużony termin zwrotu czy nagrody niespodzianki przy zakupach numer 3, 6, 9 i 12. Marka zachęca do współpracy również klientów biznesowych, oferując im m.in. zakupy w leasingu, opiekuna biznesowego czy sprowadzanie towaru na indywidualne zamówienie.

Media Markt – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia marketów sieci mogą się różnić ze względu na lokalizację placówek. Zazwyczaj klienci marki mogą zrobić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe między 10.00 a 21.00.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki lub dzwoniąc na infolinię pod numer 799 35 35 35 (czynna pon-nd od 8.00 do 21.00).