Media Markt - gazetka promocyjna

Media Markt to niemiecka sieć marketów oferujących produkty z branży RTV i AGD. Marka istnieje od 1979 roku, prowadząc działalność w kilkunastu krajach Europy, w tym w Polsce. Klienci Media Markt mogą skorzystać z bogatej oferty produktów, usług oraz pakietów okołosprzedażowych. Gazetka promocyjna marki ukazuje się regularnie, średnio co ok. 2 tygodnie, raz na miesiąc wydawany jest także katalog.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Gazetka Media Markt od 01.12 do 24.12
Archiwum
Media Markt
110 dni temu
Gazetka Media Markt od 01.12 do 31.12
Archiwum
Media Markt
103 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Media Markt - opis sieci

Pierwszy sklep Media Markt został otwarty w 1979 roku w Monachium. Szybki rozwój marki sprawił, że w 1989 roku rozpoczęto ekspansję na rynki zagraniczne. Sklepy otwierano m.in. w Portugalii, Polsce, Francji czy Belgii. Sieć Media Markt w Polsce to markety zlokalizowane zarówno w większych, jak i nieco mniejszych miejscowościach. Marka liczy kilkadziesiąt placówek, a w planach są otwarcia kolejnych. Łącznie, na terenie kilkunastu krajów Europy, działa kilkaset sklepów sieci, w których zatrudniono kilka tysięcy pracowników.

Media Markt jest jednym z liderów w branży. W ciągu swej działalności marka zdobyła uznanie klientów i szereg nagród, jak m.in. tę za zwycięstwo w rankingu Top Marka 2019 w kategorii „Markety AGD i budowlane”. Niemiecka sieć należy do koncernu Metro Grup, właściciela m.in. sklepów M1, Real czy Saturn.

Asortyment Media Markt – zrób zakupy online lub w sklepie stacjonarnym

Marka oferuje klientom kilkadziesiąt tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. Zakupy można zrobić na dwa sposoby – w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Oferta sieci obejmuje przede wszystkim telefony i smartfony, telewizory i RTV, komputery, tablety, konsole, gry i akcesoria gamingowe, AGD (w tym AGD do zabudowy i AGD małe), a także produkty z kategorii foto i kamery. Media Markt to także sprzęt sportowy i do rekreacji, tysiące filmów, książek oraz muzyki. W sklepach dostępna jest również Strefa Rodzica, czyli produkty potrzebne m.in. do pielęgnacji dzieci, artykuły szkolne czy zabawki. Dzięki współpracy z Ticketmaster klienci mogą też nabyć bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne na terenie całej Polski. W sklepach dostępne są również produkty wyposażenia domu i biura. Sieć prowadzi także sprzedaż outletową, obejmującą produkty z na przykład zarysowaniami czy uszkodzonym opakowaniem.

Gazetka promocyjna i typy promocji

Gazetka promocyjna Media Markt ukazuje się regularnie, zazwyczaj co ok. 2 tygodnie. Klienci mogą także zapoznać się z aktualną ofertą dzięki wydawanemu raz w miesiącu katalogowi. Marka przeprowadza cykliczne promocje na poszczególne produkty z asortymentu, jak i sezonowe wyprzedaże. Sieć stawia również na promocje tematyczne, na przykład z okazji Dni Kobiet, Black Friday czy Cyber Monday. Przeprowadzane są także specjalne akcje promocyjne, jak chociażby „Technokupony”, dzięki którym można nabyć wybrany sprzęt w niższej cenie.

Usługi dodatkowe dla klientów Media Markt

Klienci marki mogą zrobić zakupy online z dostawą do domu lub samodzielnym odbiorem w sklepie. Od 2020 roku w niektórych miastach dostępna jest także usługa dostawy wybranego sprzętu elektronicznego jeszcze w dniu dokonania zamówienia. Klienci mogą również skorzystać z usługi konfiguracji lub montażu urządzeń, wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczeniowego Gwarancja Plus. W wybranych sklepach działają Strefa Usług Orange i Strefa Usług Platforma Canal +. Kolejną usługą jest usługa foto, czyli fotoserwis z projektowaniem i zamawianiem gadżetów i fotoksiążek, jak i wywoływaniem zdjęć. Natomiast przy zakupie sprzętu elektronicznego i elektrycznego, klienci mogą bezpłatnie zwrócić stary sprzęt tej samej kategorii.

W sklepach stacjonarnych można nabyć Karty Podarunkowe w formie papierowej. Innym udogodnieniem dla klientów są m.in. zakupy na raty. Sieć prowadzi swój własny program lojalnościowy – Klub Media Markt. Jego członkowie otrzymują kupony rabatowe, dostęp do historii zakupów, wydłużony termin zwrotu czy nagrody niespodzianki przy zakupach numer 3, 6, 9 i 12. Marka zachęca do współpracy również klientów biznesowych, oferując im m.in. zakupy w leasingu, opiekuna biznesowego czy sprowadzanie towaru na indywidualne zamówienie.

Media Markt – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia marketów sieci mogą się różnić ze względu na lokalizację placówek. Zazwyczaj klienci marki mogą zrobić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe między 10.00 a 21.00.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki lub dzwoniąc na infolinię pod numer 799 35 35 35 (czynna pon-nd od 8.00 do 21.00).