Delikatesy Centrum - gazetka promocyjna

Delikatesy Centrum to sieć supermarketów, która od 2006 roku należy do spółki Eurocash. Na rynku polskim marka zadebiutowała w 1999 roku. Obecnie ma w naszym kraju około 1500 sklepów działających na zasadach franczyzy/ajencji i stale otwiera kolejne.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Delikatesy Centrum od 25.11 do 01.12
Archiwum
Delikatesy Centrum
4 dni temu
Gazetka Delikatesy Centrum od 18.11 do 24.11
Archiwum
Delikatesy Centrum
11 dni temu

Delikatesy Centrum - opis sieci

Delikatesy Centrum – opis sieci

Milowym krokiem dla rozwoju Delikatesów Centrum było dołączenie do grupy Eurocash. Od 2006 roku sieć rozwija się w dynamicznym tempie. Poza otwieraniem nowych placówek grupa Eurocash postawiła także na przejmowanie mniejszych sieci, jak Eko i Mila, które zostały przemianowane na Delikatesy Centrum. Dzięki przyjętemu modelowi biznesowemu sieć jest dziś jednym z wiodących graczy na rynku polskim, ustępując jedynie Biedronce i Lidlowi.

Poprzez hasło „Delikatesy Centrum – na tydzień i na co dzień” sieć akcentuje sposób, w jaki działa. Jej sklepy cechuje osiedlowy charakter i zawsze są „pod ręką”. Dzięki temu klienci mają dostęp do niezbędnych towarów, zarówno tych z marek własnych, jak i tych od najpopularniejszych producentów.

Gazetka promocyjna i oferta sklepu Delikatesy Centrum

Bogaty asortyment to z pewnością mocna strona sklepów Delikatesy Centrum. Co istotne, a jednocześnie niekoniecznie charakterystyczne dla największych sieci na rynku, w placówkach grupy Eurocash można znaleźć oddzielne stoiska mięsne z towarami od lokalnych producentów. To samo dotyczy nabiału oraz pieczywa. Dużym plusem są też ceny, które można uznać za konkurencyjne.

Gazetka promocyjna Delikatesów Centrum wychodzi w każdym czwartek. Nie jest jednak identyczna dla całej sieci, a dopasowana do konkretnego sklepu. Na stronie internetowej delikatesy.pl w zakładce „Nasze gazetki” można znaleźć specjalną wyszukiwarkę, która pozwoli sprawdzić ofertę promocyjną obowiązującą w wybranej placówce.

Dodatkowe benefity i rabaty można uzyskać korzystając z programów lojalnościowych sieci takich jak:

  • Delikarta – jej posiadacze mają dostęp do specjalnych promocji oraz innych atrakcyjnych ofert,
  • Łapp Kupony – posiadacze aplikacji mobilnej sieci mogą kupować taniej wybrane produkty dzięki specjalnym kuponom. Dodatkowo aplikacja pozwala przeglądać na telefonie gazetki promocyjne Delikatesów Centrum i tworzyć wygodne listy zakupowe. Aplikację można pobrać z AppStore, Google Play i AppGalery.

Innym ułatwieniem dla klientów jest opcja robienia zakupów online na zasadzie Click & Collect.

Współpraca z Delikatesami Centrum

Sieć Delikatesy Centrum otwiera się na wszystkich chętnych do współpracy. Tę można nawiązać na zasadach franczyzy lub ajencji. Szczegóły są dostępne na stronie internetowe delikatesy.pl w zakładce „Współpraca”.

Delikatesy Centrum – godziny otwarcia i kontakt

Sklepy sieci Delikatesy Centrum nie mają jednolitych godzin otwarcia. Te zmieniają w zależności od konkretnej placówki i lokalizacji. Sklepy znajdujące się w galeriach handlowych pracują zgodnie z harmonogramem pracy danej placówki. Z kolei te wolnostojące z reguły funkcjonują w godzinach 6:00/7:00 – 21:00/22:00.