Drogerie Natura - gazetka promocyjna

Drogerie Natura to sieć sklepów drogeryjnych, działająca w Polsce od 1997 roku. Sieć stawia na dobrej jakości asortyment w przystępnych cenach, w tym produkty marek własnych. Gazetka Drogerie Natura to zbiór nowości oraz kosmetyków i zapachów w promocyjnych cenach. Ukazuje się w co drugi czwartek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Drogerie Natura od 05.09 do 18.09
Archiwum
Drogerie Natura
9 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 22.08 do 04.09
Archiwum
Drogerie Natura
23 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 08.08 do 22.08
Archiwum
Drogerie Natura
36 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 25.07 do 07.08
Archiwum
Drogerie Natura
51 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 11.07 do 24.07
Archiwum
Drogerie Natura
65 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 27.06 do 10.07
Archiwum
Drogerie Natura
79 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 13.06 do 26.06
Archiwum
Drogerie Natura
93 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 30.05 do 12.06
Archiwum
Drogerie Natura
107 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 16.05 do 29.05
Archiwum
Drogerie Natura
121 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 01.05 do 15.05
Archiwum
Drogerie Natura
135 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 01.04 do 30.04
Archiwum
Drogerie Natura
150 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 01.03 do 31.03
Archiwum
Drogerie Natura
180 dni temu
Gazetka Drogerie Natura od 01.03 do 31.03
Archiwum
Drogerie Natura
180 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Drogerie Natura - opis sieci

Drogerie Natura działają na polskim rynku od przeszło 20 lat. Pierwszy sklep marki został otwarty w 1997 roku w Warszawie. Obecnie sieć drogeryjna liczy prawie 300 lokalizacji w całej Polsce, a liczba ta wciąż rośnie. Klienci mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Drogerie Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Bogaty i zróżnicowany asortyment, przytulne i minimalistyczne wnętrza sklepów stacjonarnych oraz profesjonalna obsługa to główne wyznaczniki marki. Siedziba sieci znajduje się w Łodzi.

Drogerie Natura – kosmetyki naturalne i nie tylko

Sieć ma w sprzedaży produkty ponad 280 marek. Asortyment Drogerii Natura to przede wszystkim kosmetyki, w tym kosmetyki naturalne oraz kosmetyki wegańskie, a także zapachy, środki czystości, produkty higieniczne i akcesoria. Obok znanych marek, typu L’Oreal czy Rimmel, sieć wprowadziła do sprzedaży produkty kilkunastu marek własnych, m.in. Natura Care czy O’DYSSEY. Warto dodać, że Drogerie Natura ma również w sprzedaż kosmetyki marek na wyłączność, np. Kobo Professional. To wysokiej jakości produkty i akcesoria do makijażu, polecane przez wizażystów.

Promocje w Drogeriach Natura

Drogeria regularnie wprowadza zniżki na poszczególne produkty z asortymentu. Najpopularniejsze promocje Drogerie Natura to m.in. 2+1 za grosz, -40%, -50% na całą markę. Dodatkowe rabaty na zakupy można uzyskać poprzez dołączenie do programu lojalnościowego sieci. Klub Natura pozwala na zbieranie punktów za wydane pieniądze (5 zł = 10 pkt). Zebrane punkty można wymienić na nagrody lub przeznaczyć na fundacje DOZ i Zielona Akcja. Klub Natura to także szybsze powiadomienia o promocjach i nowościach, konkursy i dodatkowe rabaty na cały asortyment. Aby dołączyć do programu, należy pobrać bezpłatną aplikację mobilną i zarejestrować swoje konto. Członkiem Klubu Natura może zostać osoba powyżej 16 roku życia.

Dodatkowe usługi, czyli Natura Fotoserwis

Drogerie Natura to także dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać klienci. Jedną z nich jest Natura Fotoserwis, czyli możliwość wydrukowania zdjęć, a także skorzystania z bezpłatnego programu do projektowania fotoksiążki, fotogadżetów, fotoplakatów itp.

Kartka podarunkowa to z kolei doskonały pomysł na prezent dla bliskich lub pracowników. Bon o wartości minimum 25 zł jest ważny przez 12 miesięcy.

Drogerie Natura – dane kontaktowe

Godziny otwarcia Drogerii Natura są uzależnione od lokalizacji obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w sklepie sieci między 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku, w soboty godziny otwarcia są krótsze.

Drogerie Natura – kontakt: klienci mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy dostępny w serwisie sieci, mailowo (bok@drogerienatura.pl) lub dzwoniąc pod numer 22 280 95 50.

Drogerie Natura – franczyza: ofertę współpracy franczyzowej można kierować na adres wspolpraca@drogerienatura.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej sieci.

Drogerie Natura – praca: aktualne oferty pracy w są umieszczane na stronie internetowej sieci.