Rossmann - gazetka promocyjna

Rossmann to niemiecka sieć drogerii, działająca na rynku od 1972 roku. W Polsce marka rozpoczęła działalność w 1993 roku, a obecnie zajmuje pozycję lidera w swojej branży. Rossmann oferuje klientom bogaty asortyment, obejmujący m.in. produkty kosmetyczne, spożywcze, chemiczne, jak i perfumy, suplementy diety czy karmę dla zwierząt. Gazetka Rossmann z listą promocji i zapowiedziami nowych produktów ukazuje się kilka razy w miesiącu.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Rossmann od 21.06 do 08.07
Archiwum
Rossmann
12 dni temu
Gazetka Rossmann od 07.06 do 20.06
Archiwum
Rossmann
30 dni temu
Gazetka Rossmann od 21.05 do 06.06
Archiwum
Rossmann
44 dni temu
Gazetka Rossmann od 07.05 do 20.05
Archiwum
Rossmann
61 dni temu
Gazetka Rossmann od 19.04 do 06.05
Archiwum
Rossmann
75 dni temu
Gazetka Rossmann od 03.04 do 18.04
Archiwum
Rossmann
93 dni temu
Gazetka Rossmann od 19.03 do 02.04
Archiwum
Rossmann
109 dni temu
Gazetka Rossmann od 01.03 do 18.03
Archiwum
Rossmann
124 dni temu
Gazetka Rossmann od 16.02 do 29.02
Archiwum
Rossmann
142 dni temu
Gazetka Rossmann od 30.01 do 15.02
Archiwum
Rossmann
156 dni temu
Gazetka Rossmann od 16.01 do 29.01
Archiwum
Rossmann
173 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Rossmann - opis sieci

Założycielem marki jest Dirk Rossmann, który w 1972 roku otworzył pierwszą samoobsługową drogerię w Hanowerze. Nazwa sieci „Rossmann” jest w użyciu dopiero od 1980 roku. Szybki rozwój marki zaowocował wejściem firmy na rynek zagraniczny – drogerie Rossmann działają m.in. w Turcji, Albanii, Czechach czy na Węgrzech. W Polsce pierwszy sklep marki został otwarty w 1993 roku w Łodzi. Obecnie Rossmann to największa sieć drogerii działająca na terenie Polski – marka liczy ponad 1200 lokalizacji i zatrudnia ponad 1900 pracowników. Magazyny Rossmanna znajdują się w Łodzi, Grudziądzu oraz w Pyskowicach.

Rossmann to firma chętnie angażująca się w liczne akcje edukacyjne i charytatywne. Współpraca z fundacjami, wpieranie instytucji kulturalnych i wydarzeń sportowych to tylko kilka z wielu projektów społecznych marki.

Kiedy ukazuje się gazetka Rossmann?

Asortyment Rossmanna jest zróżnicowany i obejmuje przede wszystkim produkty kosmetyczne, perfumy, chemie, artykuły spożywcze i suplementy diety, karmę i przekąski dla czworonogów.  Oferta sieci drogerii to także marki własne Rossmann, jak chociażby Isana, Babydream, Alterra czy Winston. Wszystkie promocje i nowości marki są przedstawiane w gazetce Rossmann, która ukazuje się nieregularnie, kilka razy w miesiącu. Klienci marki mogą również sięgnąć po magazyn „Skarb”, czyli bezpłatne lifestylowe czasopismo z wywiadami, poradami, opisami kosmetyków czy zapowiedziami nowych produktów.

Rossmann to nie tylko sklepy stacjonarne, ale i e-drogeria Rossmann, czyli zakupy w sklepie internetowym. Warto podkreślić, że sklep Rossmann online umożliwia wybór dostawy produktów przez kuriera pod wskazany adres lub osobisty odbiór paczki w jednym ze sklepów stacjonarnych marki.

Rossmann – promocje i rabaty dla klientów marki

Oprócz okresowych promocji na konkretne produkty marka przeprowadza cyklicznie różne akcje promocyjne. Popularna promocja Rossmann -49% lub -55% na produkty do makijażu w 2019 roku została zastąpiona Festiwalem Promocji. W ramach programu klienci mogli kupić produkty w cenach niższych o 40-70%, jak i skorzystać z rabatów typu 2+2, 2+1, 1+1. Promocje typu Rossmann 2+2 gratis są przeprowadzane regularnie, kilka razy w roku, za każdym razem obejmując inną kategorię produktów.

Kobiety w ciąży oraz rodzice niemowląt i dzieci do lat 10 mogą skorzystać z promocji na produkty dla dzieci i przyszłych mam w ramach programu Klub Rossnę! Wystarczy ściągnąć na telefon aplikację Rossmann PL i zalogować się na konto, aby podczas zakupów otrzymywać nawet 10% zniżki (przy kasie należy zeskanować wirtualną kartę członka klubu).

Dodatkowe promocje na pozostały asortyment marki czy m.in. szybsze powiadomienia o rabatach i 20% zniżki na wydruk zdjęć natychmiastowych to z kolei zalety bycia członkiem Klubu Rossmann. Aby do niego dołączyć również należy zainstalować aplikację Rossmann PL na telefonie i korzystać z wirtualnej karty podczas zakupów w sklepie stacjonarnym lub online.

Aplikacja Rossmann – prosty sposób na tańsze zakupy

Korzystanie z aplikacji Rossmann niesie ze sobą szereg korzyści. Po zainstalowaniu jej na telefonie należy wybrać, do którego z klubu chcemy dołączyć (Klub Rossnę! lub Klub Rossmann) lub zapisać się do obu z nich. Dołączenie do klubów jest bezpłatne. Aplikacja Rossmann umożliwia zrobienie zakupów online, ustawienie alertów cenowych czy przeczytanie opinii o danych produktach i zlokalizowanie najbliższego sklepu sieci w okolicy. Co więcej, korzystając z aplikacji i robiąc zakupy, przyczyniamy się do wsparcia finansowego organizacji charytatywnych przez sieć Rossmann.

Dodatkowe usługi w Rossmannie

Klienci drogerii mogą skorzystać z dodatkowych usług fotograficznych, czyli foto Rossmann oraz CEWE foto Rossmann. Ich zakres obejmuje wywoływanie zdjęć w różnych formatach, stworzenie m.in. fotoksiążki, fotoalbumu, fotoobrazu czy fotokalendarza. Szczegóły usług znajdziemy na stronie internetowej Rossmann.

Rossmann – godziny otwarcia, kontakt 

Godziny otwarcia Rossmanna są różne i zależą od lokalizacji sklepu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w drogerii między 6.30 a 21.30 w tygodniu oraz w soboty i niedziele handlowe.

Rossmann – kontakt: siedziba marki znajduje się w Łodzi, przy ul. św. Teresy 109. Klienci mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem +48 42 61 39 100, mailowo: firma@rossmann.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej marki.

Rossmann – praca: marka zapewnia pracownikom odpowiednie szkolenia i warunki pracy, w tym pakiety socjalne i dofinansowanie wakacji czy kolonii. Oferty pracy w Rossmannie lub odbycia płatnych stażów są zamieszczane zarówno w sieci, jak i w sklepach stacjonarnych marki.