Hebe - gazetka promocyjna

Hebe to sieć sklepów drogeryjnych, działających na rynku polskim od 2011 roku. Marka oferuje klientom bogaty asortyment, w skład którego wchodzą m.in. artykuły higieniczne, produkty do makijażu, a także kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Gazetka Hebe ukazuje się regularnie, co dwa tygodnie w czwartek. Raz w miesiącu wydawany jest również lifestylowy magazyn Hebe, artykuły ukazują się także na blogu Hebe.pl

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Hebe od 26.08 do 08.09
Archiwum
Hebe
9 dni temu
Gazetka Hebe od 12.08 do 25.08
Archiwum
Hebe
23 dni temu
Katalog Hebe od 29.07 do 31.08
Archiwum
Hebe
17 dni temu
Gazetka Hebe od 29.07 do 11.08
Archiwum
Hebe
37 dni temu
Gazetka Hebe od 15.07 do 28.07
Archiwum
Hebe
51 dni temu
Gazetka Hebe od 01.07 do 14.07
Archiwum
Hebe
65 dni temu
Gazetka Hebe od 17.06 do 31.07
Archiwum
Hebe
48 dni temu
Gazetka Hebe od 17.06 do 30.06
Archiwum
Hebe
79 dni temu
Gazetka Hebe od 03.06 do 16.06
Archiwum
Hebe
93 dni temu
Gazetka Hebe od 20.05 do 02.06
Archiwum
Hebe
107 dni temu
Gazetka Hebe od 06.05 do 19.05
Archiwum
Hebe
121 dni temu
Gazetka Hebe od 08.04 do 21.04
Archiwum
Hebe
149 dni temu
Gazetka Hebe od 25.03 do 07.04
Archiwum
Hebe
163 dni temu
Gazetka Hebe od 11.03 do 24.03
Archiwum
Hebe
177 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Hebe - opis sieci

Drogerie Hebe należą do Grupy Jeronimo Martins, będącej właścicielem m.in. sieci sklepów Biedronka. Pierwszy sklep Hebe w Polsce został otwarty w 2011 roku w Warszawie. Obecnie marka liczy ponad 200 lokalizacji i zatrudnia ponad 2,5 tys. pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć drogerii przyczyniła się do powstania kolejnego projektu Grupy Jeronimo Martins – Hebeapteki. Sieć aptek Hebe liczy prawie 50 obiektów w Polsce. Działają one samodzielnie lub przy drogeriach Hebe.

Asortyment i marki własne Hebe 

Asortyment Hebe obejmuje starannie wyselekcjonowane produkty. W drogeriach można kupić kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz paznokci, artykuły pielęgnacyjne, perfumy, akcesoria do włosów, biżuterię, kosmetyki do makijażu, akcesoria do makijażu, w tym kultowe pędzle Hebe, a także dermokosmetyki, kosmetyki koreańskie oraz kosmetyki naturalne (w tym kosmetyki wegańskie). Część z kosmetyków jest sprzedawana na wyłączność w Hebe. Marki, które sprzedają swoje produkty w Hebe to m.in. Nacomi, Max Factor, L’Oreal, Holika Holika, Palmer’s czy Nivea.

W sieci drogerii można również kupić produkty marek własnych Hebe: Hebe Professional, by Hebe, Hebe Basic oraz Hebe Cosmetics. Największą popularnością cieszą się produkty Hebe Professional – w drogerii można kupić dobrej jakości akcesoria Hebe, m.in. gąbki do nakładania podkładu, pilniki czy pędzle do makijażu Hebe (pojedyncze pędzle Hebe lub zestaw pędzli), a wszystko to w dobrej cenie.

Kiedy ukazuje się gazetka Hebe?

W Hebe gazetka promocyjna ukazuje się regularnie, co dwa tygodnie w czwartek. Marka cyklicznie oferuje klientom liczne rabaty i zniżki na asortyment, a najpopularniejsze promocje Hebe to 2+1 za grosz, czy ulubione marki -40%. Obniżka cen obejmuje za każdym razem inne produkty.

Zakupy w Hebe online

Zakupy w Hebe można robić na dwa sposoby – w sklepach stacjonarnych lub w Hebe online. W drogeriach Hebe sklep online umożliwia wysyłkę zakupionych produktów na wskazany adres lub ich samodzielny odbiór w jednym ze sklepów stacjonarnych. Ewentualny zwrot Hebe również można dokonać w sklepie lub poprzez wysyłkę paczki pocztą/kurierem. Warto pamiętać, że ceny poszczególnych produktów mogą być różne w sklepie online oraz sklepie stacjonarnym.

Program lojalnościowy Hebe – karta Hebe

Klienci marki mogą skorzystać z programu lojalnościowego i zarejestrować swoje konto na stronie internetowej drogerii. Karta Hebe daje wiele korzyści, jak m.in. rabaty do -50%, powitalny bon do wykorzystania w sklepie stacjonarnym, jak i spersonalizowane oferty czy możliwość testowania produktów. Dołączenie do programu jest bezpłatne.

Hebe – godziny otwarcia, kontakt, praca 

Godziny otwarcia Hebe mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym między 9.00 a 20-21.00.

Hebe – kontakt: infolinia Hebe jest czynna 7 dni w tygodniu pod numerem 222065400. Klienci mogą również skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@drogeriahebe.eu. Sklep Hebe online umożliwia także live chat z konsultantem marki. Centrala firmy mieści się w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 104.

Hebe – praca: marka Hebe stawia na przyjazną atmosferę w pracy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez pracowników. Oferty pracy, czy to w drogerii Hebe, czy w Hebeapteki, są umieszczane m.in. na stronach internetowych Grupy Jeronimo Martins.