Bricoman - gazetka promocyjna

Bricoman to francuska sieć sklepów remontowo-budowalnych. Marka istnieje na rynku od 1979 roku, prowadząc sprzedaż stacjonarną oraz online. Klienci sieci mają dostęp do szerokiej gamy produktów niezbędnych do budowy, remontu oraz wykańczania wnętrz. Gazetka promocyjna marki zawiera spis najlepszych okazji cenowych, jak i opisy nowości w sklepie. Nie ukazuje się ona jednak regularnie.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Bricoman od 06.05 do 26.05
Archiwum
Bricoman
24 dni temu

Bricoman - opis sieci

Bricoman to sieć sklepów, które rozpoczęły działalność w 1979 roku w Belgii. Dopiero w 1994 roku marka została wykupiona przez francuską grupę Leroy Merlin, która z czasem zmieniła nazwę na ADEO.

Sieć działa w Hiszpanii, Francji oraz we Włoszech. W 2007 roku marka weszła na rynek polski. Hurtownie sieci są zlokalizowane w pobliżu dużych terenów mieszkalnych, m.in. w Warszawie, Gdańsku czy Łodzi. Klienci mogą zrobić zakupy w jednym z 9 sklepów, przy czym obiekt w Gdańsku oferuje również usługę stolarni. Metraż sklepów sieci liczy między 5000 a 10000 m2.

Marka jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, otrzymała m.in. Laur Konsumenta 2019 w kategorii „Hurtownie i Składy Budowlane”.

Asortyment Bricoman – budujesz, remontujesz, wykańczasz

Oferta marki jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, fachowców, jak i przedsiębiorców. W sklepach dostępne są produkty z takich kategorii, jak: materiały budowlane, elektryka i oświetlenie, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły metalowe, produkty i odzież BHP, artykuły sanitarne, artykuły hydrauliczne, farby, środki do drewna, płytki, gres, terakota, drzwi, okna, stolarka, a także produkty do warsztatu oraz przedmioty niezbędne do wykończenia i wyposażenia ogrodu czy tarasu.

Gazetka promocyjna i usługi dodatkowe

Gazetka promocyjna Bricoman jest wydawana w wersji online oraz papierowej, jednak nie ukazuje się regularnie. Przedsiębiorcy i fachowcy mogą skorzystać z programu VIP, w ramach którego za zakupy zbierają punkty, wymieniane z kolei na rabaty na następne zakupy. Udział w programie umożliwia także skorzystania z transportu gratis, oferty szkoleń czy dedykowanych akcji promocyjnych.

Marka prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz sklep online. Klienci mogą złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo. Zamówiony produkt można odebrać samodzielnie we wskazanej placówce sieci lub zdecydować się na jego dostawę, na przykład na budowę. Transport Bricoman jest płatny, a jego cena jest uzależniona od dystansu, który dzieli obiekt od adresu dostawy.

Innym udogodnieniem dla klientów marki jest usługa sprzedaży ratalnej. Podczas zakupów możliwe jest także zestawienie podobnych produktów i sprawdzenie, który z nich lepiej spełni nasze oczekiwania. Marka akceptuje płatność gotówką, kartą, przelewem lub u kierowcy (w przypadku transportu Bricoman).

Bricoman – godziny otwarcia, kontakt

Klienci mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 20.00. W soboty, święta oraz niedziele sklepy są nieczynne. Kontakt z BOK umożliwia formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej sieci. Można również skorzystać z opcji wysłania wiadomości mailowej pod adres sklepinternetowy@bricoman.pl.