Odido - gazetka promocyjna

Odido to sieć sklepów franczyzowych, należąca do grupy Metro AG, właściciela sieci Makro Cash & Carry. W Polsce jest obecna od ponad 10 lat i aktualnie posiada ponad 2200 sklepów na terenie całego kraju. Według statystyk, jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych na rynku polskim, przyciągając franczyzobiorców korzystnymi warunkami współpracy i bogatą ofertą produktową.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Odido od 03.05 do 16.05
Archiwum
Odido
2 dni temu

Odido - opis sieci

Pierwszy sklep Odido w Polsce został uruchomiony w 2010 roku, a sieć przez ponad 10 lat działalności wyrobiła sobie bardzo mocną pozycję na lokalnym rynku. Stosując model tzw. franczyzy miękkiej, który daje dużą swobodę w doborze oferty i budowaniu biznesu, Odido zapewnia franczyzobiorcom dużą elastyczność pozwalającą im dopasować się do profilu klienta. Dzięki temu przedsiębiorcy w prowadzonych sklepach Odido mogą oferować zarówno produkty z katalogu Makro Polska (oddział Makro Cash & Carry), jak i te od lokalnych dostawców.

Aktualnie Odido to jedna z najszybciej rozwijających się sieci działających na rynku polskim. Wdrożony niedawno nowy koncept sklepów (Odido Elevate) wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Zgodnie z dostępnymi danymi, tylko w 2023 roku w Polsce otwarto ponad 200 nowych sklepów sieci Odido.

Oferta sieci

W ofercie Odido znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, a także artykuły higieniczne i chemia gospodarcza. Sieć proponuje klientom zarówno pozycje od najbardziej znanych producentów, jaki i produkty marki własnej sieci, Fine Life, która jest regularnie rozwijana. Dodatkowo sklepy Odido posiadają w asortymencie produkty lokalne, przede wszystkim nabiał, wędliny, pieczywo oraz warzywa i owoce, co sprawia, że finalne oferty w poszczególnych sklepach mogą się od siebie różnić.

Gazetki promocyjne Odido

Nowa gazetka promocyjna Odido ukazuje się w każdy piątek i obowiązuje przez dwa tygodnie. W gazetce można znaleźć zarówno aktualne promocje, jak i kulinarne inspiracje oraz informacje na temat poszczególnych produktów. Warto także podkreślić, że w gazetce promocyjnej Odido umieszczane są wyłącznie produkty ogólnie dostępne we wszystkich sklepach sieci. Promocje na produkty lokalne są zależne od konkretnej placówki sieci.

Strona internetowa Odido

Strona internetowa Odido, dostępna pod adresem sklepy-odido.pl, pozwala zapoznać się z ogólną ofertą sieci, znaleźć najbliższy sklep Odido, a także dołączyć do grona franczyzobiorców.

Na stronie można także sprawdzić najnowszą gazetkę promocyjną Odido, a także znaleźć kulinarne inspiracje i przepisy na ciekawe dania. Kulinarnym ambasadorem sieci jest znana aktorka, Joanna Brodzik, która w ramach kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, dzieli się z klientami Odido przepisami na swoje ulubione dania. Szczegóły kampanii wraz z kulinarnymi filmami Joanny Brodzić są dostępne na stronie internetowej sieci.

Jednocześnie sieć Odido nie posiada jeszcze własnej aplikacji mobilnej oraz programu lojalnościowego dla klientów.

Dodatkowe usługi

Poza ofertą handlową Odido oferuje klientom dostęp do szeregu usług. W sklepach sieci można doładować telefon, skorzystać z oferty Lotto i usług pocztowych.