Żabka - gazetka promocyjna

Żabka to sieć sklepów typu convenience – małych obiektów w atrakcyjnych dla klientów lokalizacjach, z wyborem najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku, czynnych od rana do wieczora. Właścicielem sieci jest Żabka Polska. Marka ma ponad 5,8 tys. placówek w Polsce oraz 4 tys. franczyzobiorców. Gazetka Żabki ukazuje się co 2 tygodnie w środę.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Żabka od 23.11 do 06.12
Archiwum
Żabka
2 dni temu
Gazetka Żabka od 09.11 do 22.11
Archiwum
Żabka
16 dni temu
Gazetka Żabka od 26.10 do 08.11
Archiwum
Żabka
30 dni temu
Gazetka Żabka od 12.10 do 25.10
Archiwum
Żabka
44 dni temu
Gazetka Żabka od 28.09 do 11.10
Archiwum
Żabka
58 dni temu
Gazetka Żabka od 14.09 do 27.09
Archiwum
Żabka
72 dni temu
Gazetka Żabka od 31.08 do 13.09
Archiwum
Żabka
86 dni temu
Gazetka Żabka od 17.08 do 30.08
Archiwum
Żabka
100 dni temu
Gazetka Żabka od 24.08 do 30.08
Archiwum
Żabka
100 dni temu
Gazetka Żabka od 03.08 do 16.08
Archiwum
Żabka
114 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Żabka - opis sieci

Pierwsze sklepy Żabka zostały otwarte w 1998 roku. Właściciel sklepów, spółka Żabka Polska, w 2008 roku powołał do życia kolejną sieć sklepów o nazwie Freshmarket. W ciągu 21 lat marka rozszerzyła swą działalność na ponad 5,8 tys. sklepów, w tym obiektów funkcjonujących na zasadach franczyzy. Spółka przejęła także kilka innych sieci sklepów, m.in. Kefirek i Agap. W 2017 roku właścicielem spółki Żabka Polska została CVC Capital Partners.

Hasłem reklamującym sklep Żabka jest „Mały Wielki Sklep”. Marka stawia na asortyment dopasowany do potrzeb klientów, jak i wprowadza szereg przydatnych dodatkowych funkcji. Wygodne usługi Żabka to m.in.:

  • możliwość opłacenia rachunków,
  • zakup kuponów Lotto,
  • kupno i rejestracja starterów GSM,
  • nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich,
  • doładowania Paysafecard,
  • kupno kodów do gier i konsol.

Marka przygotowała również dla klientów karty podarunkowe i bony towarowe Żabka.

Żabka – gazetka promocyjna i oferta sklepu

Gazetka Żabki ukazuje się w środę co dwa tygodnie. Marka przedstawia w niej aktualne promocje i rabaty na wybrany asortyment. Warto pamiętać, że regularnie przeprowadzane są akcje promocyjne Żabka, typu „drugi produkt 50% taniej”.

Oferta Żabki to produkty spożywcze i przedmioty codziennego użytku. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się także stoiska gastronomiczne Żabka Café, w których można kupić świeżo mieloną kawę i ciepłe przekąski (kanapki, tosty, hot-dogi), jak i ciasta. Asortyment sieci sklepów Żabka to także produkty marek własnych: Tomcio Paluch, Dobra Karma, Haps, Wycisk, Good Mood, LevelUp, Szamamm czy Foodini.

Aplikacja mobilna żappka

Żabka przygotowała dla swoich klientów aplikację mobilną „żappka”. Dzięki niej można na bieżąco sprawdzać ofertę promocyjną Żabki, korzystać z indywidualnych promocji, a także zdobywać żappsy za zakupy i wymieniać je na nagrody. Marka ma również specjalną aplikację dla franczyzobiorców „frappka”, która pomaga w codziennym zarządzaniu sklepem.

Żabka – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia – klienci mogą zrobić zakupy w sklepach sieci od 6:00 do 23:00 od poniedziałku do soboty. Czy Żabka jest otwarta w niedziele? Sklepy są czynne w każdą niedzielę handlową, w przypadku niedziel niehandlowych otwarcie i godziny działania sklepu są uzależnione od właściciela konkretnego obiektu.

Kontakt – główna centrala marki zlokalizowana jest w Poznaniu. Klienci mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez np. formularz kontaktowy na stronie Żabki lub wysyłać wiadomość na adres mailowy kontakt@zabka.pl.

Franczyza – jak stać się franczyzobiorcą Żabka Polska? W tym celu należy m.in. podpisać umowę współpracy z firmą. Więcej informacji na temat franczyzy Żabki można uzyskać pod numerem tel. 800 207 208 lub pisząc na adres mailowy franczyza@zabka.pl.