TEDi - gazetka promocyjna

Tedi to niemiecka sieć dyskontów niespożywczych, założona w 2004 roku. W Polsce pojawiła się 14 lat później, otwierając swój pierwszy sklep w Dąbrowie Górniczej. Aktualnie Tedi funkcjonuje w 15 krajach Europy. Na rynku polskim posiada ponad 200 placówek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

TEDi - opis sieci

Choć w Polsce TEDi działa stosunkowo krótko, to zalicza się do najpopularniejszych dyskontów, w których podstawę oferty stanowią artykuły z kategorii non-food. Nowe sklepy otwiera z imponującą intensywnością, stale zwiększając swoje udziały rynkowe. Zgodnie z publikowanymi planami ekspansji, TEDi celuje w aż 800 placówek na terenie całego kraju.

Filozofia sukcesu sieci TEDi opiera się na uczciwych cenach, dobrej jakości produktów, zróżnicowanej ofercie i trwałym zaangażowaniu. W swoich sklepach wielkopowierzchniowych (500-1300 metrów kwadratowych) sieć oferuje wszystko to, co najpotrzebniejsze, dając klientom poczucie zakupowego bezpieczeństwa oraz przekonanie, że jeśli czegoś szukają, niemal na pewno znajdą to w TEDi.

Gazetka promocyjna TEDi

TEDi aktualnie nie wydaje własnych gazetek promocyjnych. Zamiast tego zachęca klientów do zapisywania się do bezpłatnego newslettera – subskrybenci dostają mailowo informacje o konkursach z nagrodami oraz indywidualne oferty promocyjne. Zapisy są prowadzone poprzez formularz dostępny na stronie internetowej tedi.com/pl/newsletter.

Oferta

Ofertę TEDi stanowią przede wszystkim artykuły z kategorii non-food, choć w sklepach można znaleźć także słodycze, napoje i drobne przekąski. Cały asortyment jest pogrupowany na dziewięć kategorii: pakowanie na przyjęcia i prezenty, home & deko, majsterkowanie i rękodzieło, pisanie, gospodarstwo domowe, drogeria i kosmetyki, czas wolny, zwierzaki domowe oraz zabawki.

Wizja TEDi zakłada nieustanne wyznaczanie nowych trendów, dlatego sieć oferuje klientom bardzo szeroką gamę produktów: od artykułów sezonowych i produktów gospodarstwa domowego aż po produkty drogeryjne i szalone gadżety. Celem jest bowiem zaskakiwanie klientów nie tylko niskimi cenami, ale też dużym wyborem.

Zrównoważony rozwój

Chociaż biznes w TEDi oparty jest na ładzie korporacyjnym, sieć bardzo dużą wagę przywiązuje do zrównoważonego rozwoju. Za jeden ze swoich głównych obowiązków uważa odpowiedzialność społeczną, czyli dbanie o pracowników, lokalne społeczności oraz środowisko naturalne. W tym celu TEDi wdraża rozwiązania dotyczące harmonizacji życia zawodowego i prywatnego, mocno stawia na kształcenie pracowników, prowadzi działalność sponsoringową i dobroczynną, a także stale redukuje emisje szkodliwe dla przyrody. Całość stanowi definicję „sensownego zarządzania”, do którego dążą władzę sieci.

Strona internetowa

Strona internetowa TEDi pełni przede wszystkim funkcję rozbudowanego katalogu, w którym można zapoznać się z całym asortymentem. Ponadto można na niej znaleźć informacje o sieci, biznesowych planach na przyszłość i oferty pracy, a także zlokalizować najbliższy sklep. Jednocześnie sieć nie posiada sklepu online ani aplikacji mobilnej.