Stokrotka - gazetka promocyjna

Stokrotka to sieć dyskontowa działająca na terenie całej Polski. Marka istnieje na rynku od 1994 roku, posiada 3 centra dystrybucyjne oraz ponad 600 sklepów, w tym sklepów franczyzowych. Oferta Stokrotki obejmuje produkty spożywczo-przemysłowe, jak i produkty marek własnych. Gazetka promocyjna Stokrotka ukazuje się regularnie, w każdy czwartek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Stokrotka - opis sieci

Historia marki sięga 1994 roku – wtedy powołano do życia spółkę Eden. Pierwszy sklep został otwarty dwa lata później, jednak dopiero w 2000 roku marka postanowiła zmienić nazwę na stosowaną obecnie „Stokrotka”. W 2018 roku nowym właścicielem marki została litewska Maxima Groupe, która postanowiła, że Stokrotka przejmie sieć sklepów Sano oraz Aldik.

Sklepy Stokrotka występują w formie supermarketów, marketów oraz express. Wszystko po to, aby spełnić wymagania klientów i zapewnić im komfortowe zakupy. Nie bez powodu hasło marki brzmi „Stokrotka – zakupy jak z płatka”.

Stokrotka – gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna Stokrotki ukazuje się w każdy czwartek. Warto pamiętać, że gazetka Stokrotka market oraz gazetka Stokrotka supermarket mogą się różnić, dlatego należy dokładnie zaznajomić się z aktualnymi promocjami marki w danym sklepie. Marka wydaje także dwie inne gazetki, a są nimi „Oferta alkoholowa” oraz „Katalog kulinarny ABC”.

Stokrotka promocje to hasło, które interesuje wszystkich klientów sklepów. Marka regularnie wprowadza zniżki na wybrany asortyment, jak i wprowadza akcje „Oferta na czasie” obejmującą produkty obecnie popularne wśród klientów, jak np. ciepłe koce, czapki czy termosy w chłodniejsze miesiące.

Od czasu do czasu marka przeprowadza akcje lojalnościowe Stokrotka. W ich ramach można otrzymać naklejki Stokrotka za zakupy w sklepie, a następnie zamienić je na rabaty na wybrane produkty czy maskotki Angry Birds lub też otrzymać za naklejki produkty (np. akcesoria kuchenne). W sklepach Stokrotka można także nabyć talony zakupowe.

Marki własne Stokrotka

Oferta Stokrotki jest zróżnicowana, a klienci mają do wyboru produkty w różnych kategoriach cenowych. Marki własne, które można kupić w sklepach sieci, to Delito, Marki Pasarolowe, Tak! oraz marka Home, w tym Home Food (artykuły spożywcze) i Home Care (kosmetyki). Jednymi z najtańszych produktów w sklepach Stokrotka są te marki Tak!

Stokrotka – godziny otwarcia, kontakt

Sklepy Stokrotka są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Godziny otwarcia sklepów są uzależnione od ich lokalizacji, zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w Stokrotce między 6:00 a 21:00 (pon-sob) i od 9:00 do 19:00 w niedziele handlowe.

Marka udostępniła na potrzeby klientów numer kontaktowy: 502 004 112 oraz mail: bok@stokrotka.pl.

Osoby zainteresowane pracą w Stokrotce, czy to w sklepie, magazynie, czy w centrali, mogą wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie marki lub też wysłać CV na adres: praca@stokrotka.pl.