E.Leclerc - gazetka promocyjna

Francuska sieć E.Leclerc swoją działalność rozpoczęła w 1949 roku we Francji. Na rynku polskim funkcjonuje od 1995 roku, posiadając aktualnie 43 sklepy na terenie 38 polskich miast. Placówki sieci dzielą się na hipermarkety, supermarkety oraz sklepy w formacie Express. Sieć posiada także sklep internetowy działający na terenie 17 miast i 24 stacje benzynowe.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka E.Leclerc od 06.05 do 13.05
Archiwum
E.Leclerc
5 dni temu

E.Leclerc - opis sieci

Działalność E.Leclerc opiera się na trzech filarach: rozwijaniu sklepów już istniejących, zrzeszaniu niezależnych partnerów oraz zewnętrznym rozwoju. Sieć jest w gruncie rzeczy grupą przedsiębiorców samodzielnie zarządzających swoimi firmami, co pomaga wspierać krajową oraz regionalną gospodarkę. Globalnym działaniom E.Leclerc towarzyszy nastawienie na wsparcie lokalnych producentów i dostawców. Ponadto sieć aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i społecznym, między innymi poprzez sponsoring drużyn sportowych, i lokalnych stowarzyszeń, współfinansowanie przedsięwzięć kulturalnych oraz współorganizację akcji charytatywnych.

Gazetka promocyjna E.Leclerc

Gazetki promocyjne E.Leclerc ukazują się raz w tygodniu, a przygotowana przez sieć oferta zniżkowa obejmuje zarówno produkty spożywcze, jak i odzież, chemię gospodarczą, artykuły dla domu oraz zabawki. W gazetce promocyjnej E.Leclerc można znaleźć także dodatki w postaci przepisów czy kulinarnych inspiracji. Warto jednak pamiętać, że prezentowana w nich oferta może nie dotyczyć wszystkich sklepów należących do sieci.

Wiodąca Marka

W ofercie E.Leclerc bardzo ważną rolę pełnią produkty marek własnych skupionych w katalogu Wiodąca Marka. Katalog składa się z kilku marek własnych oferujących produkty spożywcze (m.in. Nasze Specjały, Bio Village, Notre Jardin, Delisse, Tablier Blanc, Croises, Plantation, Rustica) oraz chemię gospodarczą (między innymi Visor, Clair, Manava, Elembal, Caresse, Mimosa, Esquisse). Produkty marek własnych E.Leclerc wyróżnia wysoka jakość i bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu ich wybór po prostu się opłaca.

Ponadto sieć sukcesywnie rozwija markę własną €.C.O.+ (Ekonomia Codziennych Oszczędności), której portfolio aktualnie tworzy ponad 600 produktów o satysfakcjonującej jakości i w stale niskich cenach z takich kategorii, jak napoje, alkohole, kosmetyki, chemia gospodarcza i artykuły gospodarstwa domowego.

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa E.Leclerc umożliwia przede wszystkim składanie zamówień online z możliwością odbioru w wybranym sklepie lub dostawą pod wskazany adres. Dodatkowo na stronie można znaleźć zakładkę z ciekawymi przepisami, bieżące wiadomości z życia sieci, a także odszukać najbliżej zlokalizowany sklep E.Leclerc.

Poza stroną internetową sieć posiada także aplikację mobilną Bonus E.Leclerc. Z poziomu aplikacji można sprawdzić aktualnie obowiązujące promocje, uzyskać dostęp do mobilnej karty lojalnościowej, a także odebrać codzienne super oferty i specjalne kody rabatowe. Aplikacja mobilna E.Leclerc jest dostępna za darmo w App Store i Google Play.