Kontigo - gazetka promocyjna

Kontigo to sieć kosmetyczna, działająca w Polsce od 2014 roku. W ofercie marki są wyłącznie produkty dedykowane kobietom – kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Klientki mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online. Gazetka Kontigo ukazuje się regularnie, w co drugi poniedziałek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Kontigo - opis sieci

Sieć kosmetyczna Kontigo należy do portugalskiej Grupy Eurocash. Pierwszy sklep marki został otwarty w Warszawie w 2014 roku. Obecnie firma liczy ponad 30 lokalizacji na terenie całej Polski, a liczba ta stale rośnie. Oprócz sklepów stacjonarnych marki działa równolegle sklep internetowy.

Sklepy Kontigo to miejsce przyjazne klientkom. Wykwalifikowana obsługa służy doradztwem w wyborze produktów.  Istnieje również możliwość skorzystania ze strefy do testowania z naturalnym oświetleniem – klientki mogą samodzielnie przetestować dany produkt lub poprosić o wykonanie makijażu przez personel sklepu. Sieć zdecydowała się także na uruchomienie współpracy franczyzowej. Oferty franczyzy można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy na stronie marki lub pod adresem franczyza@kontigo.com.pl.

Gazetka Kontigo – nowości i promocje

Asortyment Kontigo to starannie wyselekcjonowane produkty dla kobiet. Oferta marki to kosmetyki do makijażu oraz produkty do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy i paznokci, a także zapachy dla kobiet. Wraz z rozwojem marki zmienia się jego asortyment – coraz więcej w nim produktów marek własnych oraz marek na wyłączność, w tym m.in. Biolove, All About Aloe, K!, Moia, Moov czy Rosie. Dużą popularnością cieszą się też pędzle do makijażu Kontigo. Warto także wspomnieć o nietypowym rozmieszczeniu asortymentu w sklepach sieci. Produkty są układane na półkach według typów, a nie marek. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia wybór odpowiedniego kosmetyku i pozwala na szybsze zrobienie zakupów.

Gazetka Kontigo ukazuje się co dwa tygodnie w poniedziałek. Marka przedstawia w niej aktualne promocje i zniżki, jak i nowości w asortymencie. Sieć przeprowadza również regularne promocje. Do najpopularniejszych z nich należą m.in. -50%, 2+1 za grosz, 2 za -20%, 3 za -30% oraz 4 za -40%. Istnieje jeszcze jeden sposób na tańsze zakupy w sieci – chodzi oczywiście o kody rabatowe. Wystarczy zapisać się do Newslettera marki, aby otrzymać kod o wartości 15% zniżki na pierwsze zakupy.

Aplikacja mobilna oraz Kontigo Team

Klientki marki mogą bezpłatnie pobrać aplikację mobilną Kontigo, dzięki której w szybki sposób zrobią zakupy online, jak i zapoznają się z aktualną ofertą sieci. Warto także skorzystać z udogodnień, jakie daje program lojalnościowy Kontigo Team. Za zapisanie się do niego, otrzymamy 10 zł zniżki na pierwsze zakupy, jak i 10% dodatkowego rabatu na produkty w promocyjnej cenie.

Kontigo – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia zależą od lokalizacji danego sklepu. Zazwyczaj obiekty sieci są czynne między 9.00 a 21.00.

Kontigo – kontakt: Biuro Obsługi Klienta zachęca do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki lub pod adresem e-mail: bok@kontigo.com.pl

Kontigo – praca: aktualne oferty pracy są zamieszczane na stronie internetowej sieci. Osoby zainteresowane karierą w Kontigo, mogą przesłać swoje CV na adres e-mail: kariera.kontigo@eurocash.pl.