Kontigo - gazetka promocyjna

Kontigo to sieć kosmetyczna, działająca w Polsce od 2014 roku. W ofercie marki są wyłącznie produkty dedykowane kobietom – kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Klientki mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online. Gazetka Kontigo ukazuje się regularnie, w co drugi poniedziałek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Gazetka Kontigo od 18.10 do 21.10
Archiwum
Kontigo
99 dni temu
Gazetka Kontigo od 11.10 do 17.10
Archiwum
Kontigo
103 dni temu
Gazetka Kontigo od 01.09 do 18.09
Archiwum
Kontigo
132 dni temu
Gazetka Kontigo od 19.08 do 31.08
Archiwum
Kontigo
150 dni temu
Gazetka Kontigo od 02.08 do 18.08
Archiwum
Kontigo
163 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Kontigo - opis sieci

Sieć kosmetyczna Kontigo należy do portugalskiej Grupy Eurocash. Pierwszy sklep marki został otwarty w Warszawie w 2014 roku. Obecnie firma liczy ponad 30 lokalizacji na terenie całej Polski, a liczba ta stale rośnie. Oprócz sklepów stacjonarnych marki działa równolegle sklep internetowy.

Sklepy Kontigo to miejsce przyjazne klientkom. Wykwalifikowana obsługa służy doradztwem w wyborze produktów.  Istnieje również możliwość skorzystania ze strefy do testowania z naturalnym oświetleniem – klientki mogą samodzielnie przetestować dany produkt lub poprosić o wykonanie makijażu przez personel sklepu. Sieć zdecydowała się także na uruchomienie współpracy franczyzowej. Oferty franczyzy można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy na stronie marki lub pod adresem franczyza@kontigo.com.pl.

Gazetka Kontigo – nowości i promocje

Asortyment Kontigo to starannie wyselekcjonowane produkty dla kobiet. Oferta marki to kosmetyki do makijażu oraz produkty do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy i paznokci, a także zapachy dla kobiet. Wraz z rozwojem marki zmienia się jego asortyment – coraz więcej w nim produktów marek własnych oraz marek na wyłączność, w tym m.in. Biolove, All About Aloe, K!, Moia, Moov czy Rosie. Dużą popularnością cieszą się też pędzle do makijażu Kontigo. Warto także wspomnieć o nietypowym rozmieszczeniu asortymentu w sklepach sieci. Produkty są układane na półkach według typów, a nie marek. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia wybór odpowiedniego kosmetyku i pozwala na szybsze zrobienie zakupów.

Gazetka Kontigo ukazuje się co dwa tygodnie w poniedziałek. Marka przedstawia w niej aktualne promocje i zniżki, jak i nowości w asortymencie. Sieć przeprowadza również regularne promocje. Do najpopularniejszych z nich należą m.in. -50%, 2+1 za grosz, 2 za -20%, 3 za -30% oraz 4 za -40%. Istnieje jeszcze jeden sposób na tańsze zakupy w sieci – chodzi oczywiście o kody rabatowe. Wystarczy zapisać się do Newslettera marki, aby otrzymać kod o wartości 15% zniżki na pierwsze zakupy.

Aplikacja mobilna oraz Kontigo Team

Klientki marki mogą bezpłatnie pobrać aplikację mobilną Kontigo, dzięki której w szybki sposób zrobią zakupy online, jak i zapoznają się z aktualną ofertą sieci. Warto także skorzystać z udogodnień, jakie daje program lojalnościowy Kontigo Team. Za zapisanie się do niego, otrzymamy 10 zł zniżki na pierwsze zakupy, jak i 10% dodatkowego rabatu na produkty w promocyjnej cenie.

Kontigo – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia zależą od lokalizacji danego sklepu. Zazwyczaj obiekty sieci są czynne między 9.00 a 21.00.

Kontigo – kontakt: Biuro Obsługi Klienta zachęca do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki lub pod adresem e-mail: bok@kontigo.com.pl

Kontigo – praca: aktualne oferty pracy są zamieszczane na stronie internetowej sieci. Osoby zainteresowane karierą w Kontigo, mogą przesłać swoje CV na adres e-mail: kariera.kontigo@eurocash.pl.