Jula - gazetka promocyjna

Jula to szwedzka sieć multimarketów, działająca na rynku od 1979 roku. Asortyment marki jest zróżnicowany i obejmuje ponad 15 tys. produktów do domu, ogrodu oraz narzędzia dla majsterkowiczów i fachowców. Gazetka promocyjna Jula ukazuje się zazwyczaj raz w miesiącu.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Jula od 22.03 do 04.04
Archiwum
Jula
8 dni temu
Gazetka Jula od 01.03 do 21.03
Archiwum
Jula
22 dni temu
Gazetka Jula od 02.02 do 29.02
Archiwum
Jula
43 dni temu
Gazetka Jula od 19.01 do 01.02
Archiwum
Jula
71 dni temu
Gazetka Jula od 03.01 do 18.01
Archiwum
Jula
85 dni temu
Gazetka Jula od 15.12 do 31.12
Archiwum
Jula
103 dni temu
Gazetka Jula od 28.11 do 26.12
Archiwum
Jula
108 dni temu

Jula - opis sieci

Jula to szwedzkie przedsiębiorstwo rodzinne, działające od 1979 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją pił tarczowych, z czasem jej asortyment poszerzał się o kolejne kategorie produktów. Nazwa marki została zaczerpnięta od nazwy miejscowości, w której przedsiębiorstwo się rozwijało – Jultorp.

Obecnie marka ma ponad 80 sklepów na terenie Szwecji, Norwegii oraz Polski. Dwa pierwsze  multimarkety Jula w Polsce zostały otwarte w 2011 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Szwecji, tam też działa outlet Jula, w którym można kupić produkty z końcówek kolekcji oraz asortyment z niewielkimi wadami lub po naprawach.

Klienci sieci mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online. Wygodnym rozwiązaniem jest również zamówienie produktów z bezpłatną dostawą do wybranego sklepu stacjonarnego marki. Jula oferuje także zakup Karty Podarunkowej, którą można otrzymać w kasie sklepu.

Asortyment Jula – wysokiej jakości produkty dla fachowców i nie tylko

Asortyment sieci został podzielony na kilka kategorii: narzędzia i maszyny, farby i artykuły budowlane, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja, gospodarstwo domowe. W multimarketach znajdziemy ponad 15 tys. produktów w przystępnych cenach. Większość z nich jest również dostępna w sklepie online.

Jula ma w swojej ofercie produkty takich marek, jak m.in. Bosch, Remington, Greenworks czy Bluewear Pro Workwear. Majsterkowicze znajdą tu m.in. narzędzia ogrodowe, domki narzędziowe czy meble warsztatowe. Fani motoryzacji wybiorą akcesoria samochodowe czy produkty do pielęgnacji i konserwacji pojazdów. Osoby aktywnie spędzające czas mogą kupić w multimarketach m.in. rowery, sprzęt do wędkarstwa, sprzęt do ćwiczeń i odzież termoaktywną. Sklepy Jula to także setki produktów dekoracyjnych, artykuły kuchenne, gospodarstwa domowego, biurowe, sprzęt RTV, akcesoria do ogrodu i wiele, wiele innych.

Sieć często przeprowadza promocje na poszczególne przedmioty z asortymentu. Bieżąca oferta zniżek jest dostępna na stronie internetowej marki oraz w gazetce promocyjnej, która ukazuje się zazwyczaj raz w miesiącu.

Kupuj taniej – programy lojalnościowe Jula

JulaClub to program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki. W jego ramach za każde zakupy otrzymujemy punkty bonusowe. Te z kolei są wymieniane na zniżki na zakupy w sklepie stacjonarnym. JulaClub to także 1000 punktów bonusowych na start oraz atrakcyjne oferty dostępne tylko dla klubowiczów.

JulaPro to program lojalnościowy dla firm, działający od 2017 roku. Członkowie klubu mogą liczyć m.in. na specjalne oferty promocyjne i atrakcyjny system rabatowy (dodatkowe min. 2%). Bezpłatna aplikacja mobilna JulaPro pozwala na stworzenie listy zakupów, poznanie aktualnej oferty sieci, sprawdzenie lokalizacji sklepów czy też historii zakupów dla firmy.

Jula – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów Jula są różne i zależą od lokalizacji obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w multimarkecie między 8.00 a 21.00. BOK działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem (22) 338 88 88. Klienci mogą skontaktować się z obsługą sklepu także poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej sklepu.