KiK - gazetka promocyjna

Kik to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych, działająca na rynku od 1994 roku. Marka prężnie się rozwija, otwierając nowe obiekty w kolejnych krajach europejskich, w tym w Polsce. Asortyment Kik to przede wszystkim moda kobieca, męska oraz dziecięca, jak i akcesoria do domu i ogrodu. Gazetka sieci ukazuje się cyklicznie, co kilka tygodni we środy.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka KiK od 06.05 do 06.06
Archiwum
KiK
44 dni temu
Gazetka KiK od 08.04 do 08.05
Archiwum
KiK
73 dni temu
Gazetka KiK od 04.03 do 04.04
Archiwum
KiK
107 dni temu

KiK - opis sieci

Historia marki sięga 1994 roku. To wtedy właśnie, w jednej z niemieckich miejscowości, Stefan Heinig otworzył sklep pod szyldem KiK. Po zaledwie 4 latach działalności sieć rozpoczęła ekspansje na rynki europejskie. Obecnie marka liczy ponad 3,5 tys. obiektów w 10 krajach Europy. Sklepy KiK znajdują się m.in. w Holandii, Austrii czy Chorwacji. Pierwszy sklep sieci w Polsce został otwarty w 2012 roku w Środzie Wielkopolskiej. Marka nie prowadzi sprzedaży online, skupiając się na sklepach stacjonarnych. W kolejnych latach planowane są otwarcia kolejnych obiektów, zarówno w małych, jak i w większych miejscowościach.

Asortyment KiK – bogaty wybór, atrakcyjne ceny

Sieć może pochwalić się bogatym asortymentem, z czego ok. 70% produktów stanowią ubrania. Marka KiK to przede wszystkim moda kobieca, męska oraz dziecięca, w tym ubrania sportowe, moda kąpielowa czy obuwie dziecięce. Dużą popularnością cieszą się akcesoria dla niemowląt, m.in. ciuchy, chusty do noszenia czy koce. Oferta sieci obejmuje również biżuterię, zegarki, walizki oraz torebki. Klienci mają do dyspozycji bogaty wybór artykułów gospodarstwa domowego, dekoracji do domu i ogrodu, sprzętu do rekreacji i mebli ogrodowych, akcesoriów dla zwierząt, zabawek i artykułów piśmienniczych. KiK to także tekstylia domowe, na przykład pościele, ręczniki czy dywany.

Marka słynie z konkurencyjnych cen oraz dużej oferty mody XXL dla kobiet i mężczyzn. Gazetki promocyjne sieci ukazują się co kilka tygodni we środy. Klienci mogą liczyć na regularne promocje na poszczególne produkty z asortymentu oraz większe wyprzedaże sezonowe. Sklep oferuje również produkty tematyczne, na przykład związane z Halloween.

KiK – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów sieci mogą się różnić w zależności od lokalizacji obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy od poniedziałku do soboty między 8.00 a 21.00. Sklepy są również czynne w niedziele handlowe. Na stronie marki działa wyszukiwarka sklepów KiK w Polsce, która podaje informacje o adresie danej placówki oraz godzinach jej otwarcia.

Klienci mogą kontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki. Główna siedziba sieci w Polsce znajduje się we Wrocławiu.