RTV Euro AGD - gazetka promocyjna

RTV Euro AGD to ogólnopolska sieć detaliczna, jeden z liderów branży RTV i AGD. Marka powstała w 1990 roku, a jej dynamiczny rozwój przyczynił się do otwarcia ponad 200 placówek na terenie całej Polski. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się regularnie i obowiązuje przez kilka tygodni. Marka wydaje również gazetki na specjalne okazje, np. otwarcia nowego sklepu czy wyprzedaży.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

RTV Euro AGD - opsi sieci

Marka rozpoczęła działalność w 1990 roku, główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Wiele lat doświadczenia w branży oraz prężny rozwój sieci przyczyniły się do otwarcia ponad 200 placówek na terenie całego kraju. Sklepy marki są zlokalizowane w większych miastach, również w centrach handlowych, ale też w nieco mniejszych miejscowościach. Oprócz placówek stacjonarnych do dyspozycji klientów zostały oddane dwa sklepy internetowe: euro.com.pl oraz oleole.pl. Na koncie marki jest wiele nagród i wyróżnień, w tym m.in. Laur Konsumenta 2018 czy tytuł Premium Brand – Marka Wysokiej Reputacji.

Asortyment RTV Euro AGD

RTV Euro AGD to produkty światowych i polskich producentów. W sklepach sieci dostępne są sprzęty AGD, RTV, telewizory, konsole i gry, laptopy i komputery, a także kamery i urządzenia fotograficzne. Klienci mogą także nabyć akcesoria dla graczy, komputerowe czy preordery gier. Marka oferuje również m.in. bogaty wybór telefonów, smartfonów, a także smartwatche, kino domowe, nawigacje samochodowe czy odświeżacze powietrza. Asortyment sieci tworzy kilkadziesiąt tysięcy produktów. Gazetka promocyjna ukazuje się regularnie, a marka przeprowadza liczne promocje, na przykład HotDeals, czyli okazje dnia, czy też promocje tygodnia lub nocne obniżki cen. Klienci mogą liczyć również na wyprzedaże sezonowe.

Z jakich usług dodatkowych mogą skorzystać klienci RTV Euro AGD?

Klienci mogą zrobić zakupy online z dowozem sprzętu pod wskazany adres lub z samodzielnym odbiorem w sklepie. Istnieje także możliwość zamówienia produktów telefonicznie, podczas rozmowy z przedstawicielem sieci. Oprócz standardowej gwarancji na sprzęt marka udostępnia usługę przedłużenia gwarancji producenta nawet o 5 lat. Klienci mogą skorzystać z zakupów na raty 0% lub wybrać zakupy leasingowe. Zakup sprzętu elektronicznego lub elektrycznego umożliwia darmowy zwrot zużytego sprzętu tej samej kategorii.

RTV Euro AGD zapewnia transport zakupionego towaru zarówno w formie usługi płatnej, jak i bezpłatnej. Pracownicy sieci mogą wnieść paczkę do domu, podłączyć i sprawdzić sprzęt. Klienci, którzy zapiszą się do newslettera marki, otrzymują kupony rabatowe na zakupy. Sieć zapewnia także kompleksową obsługę firm, w tym możliwość sprowadzania towaru na indywidualne zamówienie. Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni mogą wykupić Kartę Podarunkową, która jest ważna podczas dokonywania płatności za zakupy zrobione w sklepach stacjonarnych oraz na euro.com.pl.

RTV Euro AGD – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów marki mogą się różnić ze względu na ich lokalizację. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00 oraz w niedziele handlowe między 10.00 a 17.00.

Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki. Sieć udostępniła także adres mailowy  sklep.internetowy@euro.com.pl oraz zaprasza do kontaktu poprzez infolinię pod numerem 855 855 855 (czynna pon-pt 8.00-21.00, sob-nd 9.00-18.00). Osoby posługujące się językiem migowym, mogą skontaktować się z pracownikiem marki poprzez video chat w serwisie sieci.