PSB Mrówka - gazetka promocyjna

PSB Mrówka to sieć marketów samoobsługowych, należących do segmentu „dom i ogród”. Marka działa na polskim rynku od 2002 roku, stale poszerzając swoją ofertę oraz liczbę placówek. Asortyment Mrówki obejmuje materiały budowlane, wykończeniowe i remontowe. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się zazwyczaj co dwa tygodnie.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

PSB Mrówka - opis sieci

PSB Mrówka to sieć marketów typu DIY, czyli „zrób to sam”. Marka działa nieprzerwanie od 2002 roku, kiedy to otwarto dwa pierwsze sklepy – w Sułkowicach oraz Jarocinie. Asortyment Mrówki stanowi uzupełnienie oferty składów PSB. Oferta marki jest kierowana do klientów detalicznych. Obecnie Mrówka liczy ponad 300 sklepów na terenie całej Polski, część z nich działa w ramach współpracy franczyzowej. Liczba obiektów sieci rośnie każdego roku o min. kilkanaście placówek.

Klienci mogą robić zakupy w dwóch rodzajach sklepu. Pierwszy z nich, PSB Mrówka, to markety o powierzchniach powyżej 800 mkw, zlokalizowane w miastach powiatowych. Z kolei w miejscowościach gminnych działają sklepy Mini-Mrówka, a ich powierzchnia wynosi od 500 do 800 mkw.

Asortyment Mrówki – tysiące produktów do domu i ogrodu

W zależności od rodzaju sklepu oferta marki liczy od kilku do kilkadziesiąt tysięcy produktów. Asortyment Mrówki można podzielić na następujące kategorie: budowa i remont, artykuły sezonowe (w tym przetwórstwo i winiarstwo), instalacje, wyposażenie, wykończenia, wokół domu, a także narzędzia i elektronarzędzia. Do najpopularniejszych produktów sieci należą m.in. drzwi, panele podłogowe, chemia budowlana, sprzęt kuchenny, oświetlenie, dekoracje wnętrz czy wyposażenie ogrodu.  W sklepach marki znajdziemy wszystkie potrzebne rzeczy do budowy, remontu i wykończenia domu oraz urządzenia i pielęgnacji ogrodu. Mrówka to również produkty z kategorii motoryzacja, jak m.in. żarówka samochodowa czy płyn do spryskiwaczy.

Marka jest uczestnikiem programu lojalnościowego PAYBACK. Podczas zakupów w Mrówce  można skorzystać z okazji i zgromadzić dodatkowe punkty na karcie.

Gazetka promocyjna Mrówki – kiedy wychodzi i co zawiera?

Gazetka promocyjna sieci ukazuje się regularnie, zwykle co dwa tygodnie. Co ważne, oferta w niej zawarta ma charakter lokalny. To oznacza, że dane promocje mogą obowiązywać jedynie w poszczególnych sklepach. Warto zwrócić na to uwagę podczas przeglądania oferty marki. Za każdym razem zniżki obejmują asortyment z różnych kategorii. Oprócz tradycyjnej gazetki promocyjnej sieć wydaje kwartalnik „M jak Mrówka”, w którym znajdziemy setki porad na temat tego, jak remontować i urządzać wnętrza i nie tylko.

Mrówka – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów marki mogą się różnić ze względu na lokalizację placówki. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy między godziną 7.00 a 20.00 od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe między 9.00 a 18.00.

Główna siedziba marki jest zlokalizowana w Busku-Zdroju. Aby skontaktować się z BOK, należy zadzwonić pod numer telefonu właściwy dla danej placówki. Osoby zainteresowane współpracą franczyzową, mogą wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Mrówki.