Neonet - gazetka promocyjna

Neonet to polska sieć sklepów detalicznych, działająca na rynku od 2003 roku. W ofercie marki znajdują się akcesoria oraz sprzęt AGD, RTV oraz IT. Gazetka Neonet nie pojawia się regularnie, jednak sieć na bieżąco wprowadza promocje na poszczególne produkty i przeprowadza sezonowe wyprzedaże.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

Neonet - opis sieci

Sieć Neonet powstała w 2003 roku.  Prężny rozwój marki sprawił, iż jest ona obecnie jednym z liderów sprzedaży detalicznej w Polsce. Sieć liczy ponad 300 sklepów na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż internetową. Główna siedziba marki znajduje się we Wrocławiu.

Neonet to firma, która chętnie angażuje się w kampanie społeczne i akcje charytatywne (m.in. WOŚP, Szlachetna Paczka). Marka stara się także działać w taki sposób, aby jak najlepiej chronić środowisko naturalne, na przykład poprzez recykling.

Gazetka promocyjna i asortyment Neonet

W ofercie sieci znajdują się tysiące produktów AGD, RTV oraz IT. Klienci mogą nabyć w sklepach stacjonarnych lub online m.in. telewizory, duże i małe AGD, AGD do zabudowy, zegarki i smartfony, komputery, konsole i gry, gadżety dla graczy, a także sprzęt sportowy i rekreacyjny, w tym m.in. hulajnogi czy kamery sportowe. Sieć współpracuje ze znanymi i sprawdzonymi producentami, m.in. Bosch, Sony, Huawei, Apple czy Amica.

Marka na bieżąco wprowadza zniżki na swój asortyment, jak i przeprowadza wielkie sezonowe wyprzedaże. Klienci Neonet mogą liczyć na atrakcyjne akcje promocyjne, jak np. weekend bez VAT, bon o wartości kilkudziesięciu złotych za każde wydane np. 500 zł czy gratisy do zakupu poszczególnych przedmiotów.

Dodatkowe usługi w Neonet

Neonet oferuje klientom szereg dodatkowych usług. Jedną z nich jest zakupienie dodatkowej ochrony sprzętu, która rozpoczyna się po okresie gwarancji producenta. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zapewnić sobie 5 lat ochrony na zakupiony produkt. Innymi usługami są transport i montaż sprzętu. Marka zachęca także do zakupu karty podarunkowej, którą można nabyć w sklepie stacjonarnym sieci. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od momentu jej aktywacji. Osoby, które lubią robić szybkie zakupy, mogą z kolei skorzystać z usługi „Odbierz za godzinę”. Wystarczy wejść na serwis sieci, wybrać produkt i złożyć zamówienie. Kolejnym etapem jest zaznaczenie lokalizacji sklepu, w którym chcemy odebrać sprzęt. Gdy sklep potwierdzi możliwość skorzystania z usługi, paczka jest gotowa do odbioru już po godzinie.

Neonet – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów Neonet zależą od lokalizacji obiektu. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy w sieci między 9.00 a 21.00 od poniedziałku do soboty. Sklepy marki są także czynne w niedziele handlowe. Klienci mogą skontaktować się z BOK pod numerem 71 397 49 98. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty i niedziele między 9.00 a 17.00. Na stronie internetowej sieci dostępny jest także formularz kontaktowy.