POLOmarket - gazetka promocyjna

POLOmarket to polska sieć supermarketów spożywczych, działająca na rynku od 1997 roku. Asortyment marki tworzą produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć współpracuje z polskimi hodowcami i rolnikami, zapewniając klientom dostęp do świeżych warzyw, owoców czy wędlin. Gazetka promocyjna POLOmarket ukazuje się w każdą środę.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka POLOmarket od 03.04 do 09.04
Archiwum
POLOmarket
3 dni temu
Gazetka POLOmarket od 03.04 do 09.04
Archiwum
POLOmarket
3 dni temu
Gazetka POLOmarket od 27.03 do 02.04
Archiwum
POLOmarket
10 dni temu
Gazetka POLOmarket od 20.03 do 26.03
Archiwum
POLOmarket
17 dni temu
Gazetka POLOmarket od 20.03 do 26.03
Archiwum
POLOmarket
17 dni temu
Gazetka POLOmarket od 13.03 do 19.03
Archiwum
POLOmarket
24 dni temu
Gazetka POLOmarket od 07.03 do 09.03
Archiwum
POLOmarket
34 dni temu
Gazetka POLOmarket od 06.03 do 12.03
Archiwum
POLOmarket
31 dni temu
Gazetka POLOmarket od 06.03 do 12.03
Archiwum
POLOmarket
31 dni temu
Gazetka POLOmarket od 01.03 do 30.03
Archiwum
POLOmarket
13 dni temu
Gazetka POLOmarket od 01.03 do 02.04
Archiwum
POLOmarket
10 dni temu
Gazetka POLOmarket od 28.02 do 05.03
Archiwum
POLOmarket
38 dni temu
Gazetka POLOmarket od 21.02 do 27.02
Archiwum
POLOmarket
45 dni temu
Gazetka POLOmarket od 21.02 do 27.02
Archiwum
POLOmarket
45 dni temu
Gazetka POLOmarket od 16.02 do 29.02
Archiwum
POLOmarket
43 dni temu
Gazetka POLOmarket od 14.02 do 20.02
Archiwum
POLOmarket
52 dni temu
Gazetka POLOmarket od 07.02 do 13.02
Archiwum
POLOmarket
59 dni temu
Gazetka POLOmarket od 02.02 do 15.02
Archiwum
POLOmarket
57 dni temu
Gazetka POLOmarket od 26.01 do 29.02
Archiwum
POLOmarket
43 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

POLOmarket - opis sieci

POLOmarket istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo sieć liczyła niewiele ponad 20 sklepów, obecnie klienci mogą zrobić zakupy w jednym z 280 marketów na terenie całej Polski. Obiekty są zlokalizowane zarówno w małych, jak i większych miejscowościach. Wszystkie placówki charakteryzuje przejrzysty układ asortymentu, tradycyjna lada mięsna, stoiska z ciepłym pieczywem czy warzywniak. Działalność sieci jest oparta na praktykach zapewniających ochronę środowiska naturalnego.

W 2014 roku część sklepów działających pod szyldem POLOmarket została przemianowana na sklepy sieci Mila. Mimo tego marka dalej prężnie się rozwijała, oferując klientom dostęp do coraz większej liczby sklepów oraz produktów marek własnych. POLOmarket zyskało również uznanie branży. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia, jak chociażby tytuł Orła „Wprost” czy tytuł „Dobry Przedsiębiorca” w 2018 roku. Marka angażuje się także w akcje charytatywne. Do jednych z nich należy wsparcie ośrodków pomocy i domów dziecka.

Asortyment POLOmarket – tysiące produktów i marki własne

Sieć oferuje klientom dostęp do kilku tysięcy produktów. Współpraca z polskimi rolnikami, hodowcami i lokalnymi przedsiębiorcami sprawia, że na sklepowe półki trafiają świeże warzywa i owoce, mięsa, wędliny czy nabiał. Klienci mogą kupić ciepłe pieczywo, które jest wypiekane na miejscu, jak i skosztować pieczywa od lokalnych dostawców. POLOmarket to także zabawki dla dzieci, książki, artykuły dla niemowląt, karma dla zwierząt, chemia gospodarcza, ozdoby sezonowe, znicze, kosmetyki, produkty spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego (m.in. pojemniki na żywność, deski do krojenia czy garnki). Znaczną część asortymentu sieci tworzą produkty marek własnych. Do tego grona zaliczamy takie marki, jak m.in. Mleczna Polana, Rzeźnik Szymon, Aqua Rosa, Pasta La Vista, Chrup, Zaczarowany Ogród czy Gotove. Sieć ma również własną markę alkoholi Dobre Grono. W planach stworzenie jest kolejnych marek własnych, zwłaszcza produktów bio i non-food.

Kiedy ukazuje się gazetka POLOmarket?

Klienci mogą zapoznać się z aktualnymi promocjami na produkty dzięki gazetce promocyjnej. Ukazuje się ona w każdą środę. Popularne typy promocji sklepu to m.in. taniej przy zakupie X sztuk czy superprodukty w supercenach. Marka wydaje również katalogi produktowe czy alkoholi. Klienci mogą także oddać się lekturze Polo Magazynu. Informacje o promocjach otrzymamy online, jeśli zapiszemy się do newslettera marki.

Usługi dodatkowe dla klientów POLOmarket

POLOmarket oferuje klientom dostęp do wielu usług dodatkowych. Jedną z nich jest zakup bonów towarowych o wartości 5, 10, 20 lub 50 zł dla pracowników. Sporym udogodnieniem jest także możliwość doładowania telefonu czy opłacenia rachunków w kasie przy stoisku monopolowym. Sieć oferuje również doładowania energii, czyli zakup kodów doładowujących liczniki. Dla miłośników gotowania w domu przygotowano serię przepisów Na Szlaku Smaku, dostępnych na stronie sieci w formie video. W niektórych sklepach marki dostępny jest kącik kawiarniany, w którym można napić się kawy, kupić ciepłą kanapkę czy inną przekąskę.

Programy lojalnościowe i aplikacja dla klientów sieci

Stali klienci sklepów sieci mogą zrobić zakupy w jeszcze niższych cenach. Wystarczy dołączyć do bezpłatnego programu lojalnościowego marki i zgłosić się po POLOkartę. Inną opcją jest e-POLOkarta, którą można zdobyć ściągając bezpłatną aplikację mobilną sieci. W jej ramach członkowie mają dostęp do atrakcyjnych rabatów, bieżącej oferty promocyjnej, akcji lojalnościowych czy możliwości zrobienia listy zakupów online.

Marka regularnie przeprowadza akcje lojalnościowe, polegające na zbieraniu znaczków za zakupy. Zebrane znaczki wymieniane są np. na rabaty na zakup garnków czy innych produktów lub też na POLOzaury, czyli maskotki dla dzieci.

POLOmarket – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów sieci mogą się różnić ze względu na lokalizację obiektów. Zazwyczaj klienci marki mogą zrobić zakupy od poniedziałku do soboty między godziną 6.15 a 21.00. Supermarkety są czynne także w niedziele handlowe.

Główna siedziba marki jest zlokalizowana w miejscowości Pakość. Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer infolinii: 801 162 160.