Kupony rabatowe w POLOmarkecie. Sieć rozdaje wielkie zniżki!

7 lutego 2024

POLOmarket rozdaje kupony rabatowe, które można wykorzystać od razu, przy pierwszych zakupach. Jak można je otrzymać i ile wynoszą oferowane przez sieć zniżki? 

POLOmarket: oszczędzaj z kuponami rabatowymi

Popularna sieć sklepów przygotowała dla swoich klientów aż pięć kuponów rabatowych. Aby z nich skorzystać, wystarczy… przyjść na zakupy do POLOmarketu i odbić bon przy kasie.. To duże ułatwienie, bo z reguły sieci handlowe przyznanie kuponów uzależniają od pierwszych zakupów, a vouchery można aktywować dopiero przy następnej wizycie w sklepie. POLOmarket zerwał z tą tradycją, co z pewnością zostanie docenione.

Kupony rabatowe w POLOmarkecie – kto może je otrzymać? 

Z nowej akcji POLOmarketu mogą skorzystać użytkownicy aplikacji mobilnej sieci i karty lojalnościowej POLOkarta. Kupony rabatowe są dostępne na indywidualnym koncie w aplikacji oraz na w wysłanych przez sieć wiadomościach e-mail. Wartość zniżek to 10 zł zł przy zakupach za minimum 149 zł, 20 zł przy zakupach za minimum 249 zł, 30 zł przy zakupach za minimum 349 zł, 40 zł przy zakupach za minimum 449 zł i 50 zł przy zakupach za minimum 549 zł. 

Promocja trwa od 7 do 10 lutego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej polomarket.pl oraz w najnowszej gazetce promocyjnej POLOmarketu

Okazje i promocje

Zobacz więcej