Super-Pharm - gazetka promocyjna

Super-Pharm to sieć sklepów łącząca w sobie aptekę, perfumerię oraz drogerię. Na polskim rynku marka rozpoczęła działalność w 2001 roku, a obecnie liczy kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całego kraju. Super-Pharm oferuje zróżnicowany asortyment, w tym kosmetyki, dermokosmetyki oraz suplementy diety. Gazetka Super-Pharm ukazuje się co dwa tygodnie we czwartek.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Super-Pharm od 27.06 do 10.07
Archiwum
Super-Pharm
10 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 13.06 do 26.06
Archiwum
Super-Pharm
24 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 13.06 do 04.07
Archiwum
Super-Pharm
16 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 29.05 do 12.06
Archiwum
Super-Pharm
38 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 15.05 do 28.05
Archiwum
Super-Pharm
53 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 08.05 do 14.05
Archiwum
Super-Pharm
67 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 18.04 do 07.05
Archiwum
Super-Pharm
74 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 04.04 do 30.04
Archiwum
Super-Pharm
81 dni temu
Gazetka Super-Pharm od 19.03 do 03.04
Archiwum
Super-Pharm
108 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Super-Pharm - opis sieci

Pomysłodawcą połączenia apteki, drogerii oraz perfumerii w jeden sklep był kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Pierwszy obiekt o nazwie „Super-Pharm” został otwarty w latach 70. XX w. na terenie Izraela. Na gruncie polskim marka rozpoczęła działalność w 2001 roku, otwierając sklep w Warszawie. Obecnie Super-Pharm liczy kilkadziesiąt lokalizacji w całej Polsce. Marka działa także w Izraelu oraz w Chinach.

E-drogeria Super-Pharm – szereg produktów na każdą kieszeń

Slogan promujący markę to „Super-Pharm. Recepta na piękno. Recepta na zdrowie”. Szeroki asortyment sieci pozwala w szybki i wygodny sposób kupić najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w e-drogerii Super-Pharm można nabyć damskie i męskie kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy, kosmetyki do makijażu, a także produkty i kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Asortyment marki to również akcesoria do włosów, perfumy, produkty higieniczne i środki czystości. Apteka Super-Pharm to z kolei dermokosmetyki, suplementy diety oraz witaminy, a także np. soczewki. Bogaty wybór produktów oferuje również marka własna Super-Pharm, czyli Life.

Aktualne promocje w Super-Pharm

Marka regularnie przeprowadza promocje na poszczególne pozycje z asortymentu. W Super-Pharm gazetka ukazuje się co dwa tygodnie we czwartki. Znajdziemy w niej aktualne promocje, w tym słynne zniżki HOT 5 oraz 3 maxi okazje, a także rabaty na całe marki kosmetyków oraz dermokosmetyków. Bardzo często poszczególne produkty można kupić w ramach promocji 1+1 za grosz lub 1+1 za 50% ceny. Promocje Super-Pharm obejmują również produkty dla dzieci i środki czystości. Większe zniżki na zakupy można uzyskać, zapisując się do programu Super-Pharm Lifestyle.

Program lojalnościowy Lifestyle

Lifestyle to program lojalnościowy, do którego można dołączyć bezpłatnie. Wystarczy zarejestrować swoje konto na Super-Pharm online. Dzięki wirtualnej karcie Lifestyle za każdą wydaną złotówkę otrzymujemy 1 punkt. Zebrane punkty można wymienić na rabaty i zniżki na kolejne zakupy lub przeznaczyć na organizacje charytatywne. Inną opcją jest wymiana punktów na nagrody Lifestyle. Karta Super-Pharm to także specjalne rabaty dla klubowiczów i wcześniejsze powiadomienia o promocjach. Klubowicze, jak i pozostali klienci, mogą również skorzystać z aplikacji mobilnej. Dzięki niej można zapoznać się z najnowszymi promocjami marki, jak i np. zlokalizować sklep.

Super-Pharm – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia Super-Pharm zależą od lokalizacji obiektu. Zazwyczaj można zrobić zakupy w sklepie sieci między 9.00 a 21.00.

Super-Pharm – kontakt: klienci mogą skontaktować się z obsługą poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer infolinii: 801 543 300.

Super-Pharm – praca: aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej marki. Sieć stawia na rozwój pracowników i przyjazną atmosferę w pracy, oferując kandydatom na poszczególne stanowiska stabilne zatrudnienie, szereg szkoleń i benefitów.