Drogerie Jawa - gazetka promocyjna

Jawa do nowoczesny koncept drogeryjny, który na rynku funkcjonuje od 2013 roku. Wspierana polskim kapitałem sieć aktualnie posiada 76 sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju oraz sklep online. Jawa kilkukrotnie była nagradzana w konkursie „Drogeria Roku” organizowanym przez portal Wiadomości Kosmetyczne, między innymi w kategorii „Najszybsze podążanie za trendami i wprowadzanie nowości” (2023), „Najlepsza polska sieć drogeryjna roku” (2022) oraz „Najlepsza polska e-drogeria” (2023).

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Drogerie Jawa od 04.05 do 03.06
Archiwum
Drogerie Jawa
16 dni temu

Drogerie Jawa - opis sieci

Jawa to sieć drogerii, która powstała z marzeń i pasji do kosmetyków. Pierwotnie jej sklepy otwierano w małych i średnich miejscowościach, co miało umożliwić konsumentkom z mniej atrakcyjnych lokalizacji stały dostęp do bogatego katalogu kosmetyków i chemii gospodarczej. Z czasem filozofia marki ulegała rozszerzeniu, a drogerie Jawa zaczęły pojawiać się także w największych ośrodkach, między innymi w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Gliwicach, Białymstoku i Gdańsku.

Nadrzędną ideą sieci jest odkrywanie wraz z klientkami nowej definicji piękna. Aby to ułatwić, Jawa oferuje rozbudowany asortyment w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych konsultantek. Symbolem sieci jest kwiat lotosu oznaczający odrodzenie, czystość, piękno i młodość.

Gazetka promocyjna drogerii Jawa

Gazetka promocyjna sieci Jawa ukazuje się raz w miesiącu. Każde wydanie, jako że obowiązuje aż przez 30 dni, jest skrzętnie przemyślane i dostosowane do nadchodzących świąt, jak np. Dzień Matki czy Dzień Ojca, oraz innych okazji sprzyjających kosmetycznym zakupom. Gazetka promocyjna Jawa jest bardzo bogata w przecenione produkty, a klarowny podział na kategorie ułatwia klientom poruszanie się po niej i wybór najbardziej interesujących promocji.

Piękno by Jawa

Poza gazetką promocyjną Jawa wydaje także bezpłatny kwartalnik dla klientów pt. „Piękno by Jawa”. Pismo ma charakter lifestylowy, a pojawiające się na jego łamach teksty dotyczą zarówno najnowszych trendów i nowości kosmetycznych, jak i eksperckich porad pielęgnacyjnych, stylu, zdrowia, mody, biznesu oraz psychologii. Kwartalnik jest dostępny w wersji papierowej we wszystkich drogeriach sieci Jawa oraz w wersji mobilnej na stronie internetowej sieci.

Strona internetowa

Strona internetowa drogerii Jawa to połączenie sklepu online z portalem dla kobiet szukających nowinek i porad o tematyce beauty. Z jej poziomu można zapoznać się z aktualną ofertą sieci i najnowszymi promocjami, znaleźć najbliższy sklep stacjonarny przy użyciu lokalizatora, a także przejść do sekcji poradnikowej, do której prowadzi specjalna zakładka.

Zgłoś lokalizację

Jako sieć, która rozwija się w bardzo szybkim tempie, Jawa nieustannie szuka nowych lokalizacji dla swoich sklepów. Potencjalne miejsca na placówki sieci można zgłaszać poprzez specjalny formularz. Lokalizacje rozpatrywane przez sieć muszą znajdować się w atrakcyjnych miejscach zakupowych w miastach powyżej 3 tysięcy mieszkańców, a powierzchnia proponowanych lokali musi wynosić 150-170 metrów kwadratowych.