TOPAZ - gazetka promocyjna

TOPAZ to polska sieć sklepów spożywczych obecna na rynku od ponad 30 lat. Aktualnie działa w czterech województwach wschodniej Polski, a także w centralnej części kraju. Łącznie posiada ponad 100 sklepów własnych i franczyzowych (TOPAZ oraz TOPAZ Express), a także nowoczesne Centrum Logistyczne Produktów Świeżych TOPAZ.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka TOPAZ od 06.06 do 12.06
Archiwum
TOPAZ
7 dni temu

TOPAZ - opis sieci

Początki sieci TOPAZ sięgają roku 1993, kiedy pierwszy sklep pod tym szyldem został otwarty w Sokołowie Podlaskim. Do końca lat 90. sieć rozwijała się w stabilnym tempie, stale wzmacniając swoją pozycję na rynku. Okres szybkiego rozkwitu rozpoczął się w pierwszej dekadzie XXI wieku. Sieć regularnie poszerzała swoją ofertę, dbając przy tym o wysoki standard swoich placówek oraz spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Efektywna działalność i skutecznie prowadzona polityka biznesowa, przyniosła sieci liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia. TOPAZ m.in. pięciokrotnie zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Market Roku” i dwukrotnie otrzymał laur „Gepard Biznesu”. Sieć znalazła się także w prestiżowym zestawieniu „Diamenty Forbesa”.

Oferta sieci

Ofertę sklepów TOPAZ tworzą przede wszystkim produkty spożywcze ze wszystkich kategorii. Co istotne, w asortymencie można znaleźć artykuły od największych producentów, jak i marek własnych sieci. Ponadto w ofercie są dostępne produkty z takich kategorii, jak chemia gospodarcza, wyposażenie domu, wyposażenie ogrodu i grill.

Warto także podkreślić, że w każdej placówce można znaleźć mięso i wędliny z tradycyjnej lady mięsnej. TOPAZ posiada także własną ciastkarnię, Natalia i Szymon, której wypieki są dostępne w sklepach sieci.

Gazetka promocyjna TOPAZ

Gazetka promocyjna TOPAZ ukazuje się co czwartek i jest dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i online. Prezentowana w nich oferta jest przedstawiona z podziałem na kategorie produktowe, w związku z czym katalog jest czytelny i przejrzysty. Poza najnowszymi promocjami można znaleźć w nim także informacje o przygotowanych przez sieć konkursach. Dodatkowo sieć regularnie wypuszcza gazetkę promocyjną dla swojej ciastkarni Natalia i Szymon.

Karta Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta TOPAZ to program lojalnościowy sieci, dzięki któremu klienci zyskują dostęp do dodatkowych korzyści. Użytkownicy karty zbierają punkty za zakupy w sklepach TOPAZ, które następnie można wymieniać na rabaty za zakupy. Każde 2 zł wydane w placówkach sieci to jeden 1 punkt lojalnościowy. Klienci korzystający z Karty Stałego Klienta TOPAZ mogą rabatować dowolne zakupy kwotą minimum 5 zł (350 pkt), a maksymalny rabat nie może wynieść więcej niż 50% wartości paragonu.

Strona internetowa

Na stronie internetowej topaz24.pl można zapoznać się z najnowszą gazetką promocyjną TOPAZ, a także z bieżącą ofertą w sieci. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z zakładki z informacjami o aktualnych konkursach, zapoznać się z ciekawymi przepisami, a także znaleźć najbliższy sklep przy użyciu specjalnego lokalizatora. Dodatkowo na stronie można znaleźć ogłoszenia z ofertami pracy w sieci TOPAZ.

Franczyza sklepów TOPAZ

Poza rozwojem tradycyjnej sieci sklepów TOPAZ mocno koncentruje się na rozwoju sieci franczyzowej. W ten sposób TOPAZ tworzy skuteczne mechanizmy konkurowania na rynku z hipermarketami i dyskontami, łącząc siły kupców w jedną strukturę. Przedsiębiorcom chcącym współpracować z siecią oferuje się między innymi preferencyjne warunki zakupu towaru u największych dystrybutorów w Polsce, dostęp do nowoczesnej centrali zakupowej, dostęp do nowoczesnego systemu obsługi transakcji kasowych i nowoczesnej platformy informatycznej obsługującej zamówienia dostaw czy rabaty retro za realizację założeń sieci.

Formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych współpracą z siecią TOPAZ jest dostępny na stronie internetowej topaz24.pl/franczyza.