Flying Tiger Copenhagen - gazetka promocyjna

Flying Tiger Copenhagen to duńska sieć sklepów z ponad 1500 produktami w ofercie. Marka działa nieprzerwanie od 1995 roku, obejmując swoim zasięgiem 29 krajów. Sieć jest obecna również w Polsce. Gazetka promocyjna marki ukazuje się raz na miesiąc. Klienci mogą zapoznać się z ofertą nowych produktów, jak i sprawdzić promocje na stały asortyment.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Brak aktualnych gazetek

Archiwum gazetek

Brak archiwalnych gazetek

Flying Tiger Copenhagen - opis sieci

Początki marki sięgają 1995 roku. To właśnie wtedy, w Danii, rozpoczął działalność pierwszy sklep sieci. Prężny rozwój marki sprawił, że obecnie jest ona dostępna w 29 krajach. Flying Tiger Copenhagen liczy ponad 950 sklepów w Europie, USA czy Japonii. W 2011 roku marka weszła na rynek polski. Pierwszy sklep sieci został otwarty w Warszawie pod szyldem „Tiger”, z czasem zmieniono nazwę na obecną.

Marka sama projektuje produkty, które sprzedaje. Uwagę przykuwają liczne kolory, ciekawe wzornictwo i nietypowe kształty przedmiotów. Wszystkie produkty powstają przy przestrzeganiu standardów etycznych, społecznych i w trosce o ochronę środowiska.

Asortyment Flying Tiger Copenhagen

Asortyment marki to ponad 1500 produktów, z czego tworzą go przedmioty z oferty stałej, jak i sezonowej. Co miesiąc sieć wprowadza do sprzedaży 300 nowych produktów i edycje limitowane. Klienci mogą kupić w sklepach przede wszystkim śmieszne gadżety do biura, dekoracje domowe, akcesoria kuchenne i łazienkowe, zabawki, słodycze, kartki okolicznościowe, gadżety imprezowe, przyprawy, ozdoby do domu, artykuły papierowe, drobne prezenty czy akcesoria sportowe. Wszystkie przedmioty wyróżnia wyjątkowy, kolorowy design oraz atrakcyjne ceny. Marka oferuje również wiele produktów tematycznych, jak np. gadżety na Halloween, Wielkanoc, Boże Narodzenie czy Walentynki.

Gazetka promocyjna marki i karta upominkowa

Klienci mogą zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, które są zlokalizowane głównie w centrach handlowych w dużych miastach. Gazetka promocyjna sieci ukazuje się raz w miesiącu. Klienci mogą skorzystać z oferty zakupu karty upominkowej. Karta upoważnia do zakupów w sklepie na wybraną kwotę (od 30 do 500 zł) i jest ważna przez 10 miesięcy od jej aktywacji.

Celem marki jest zainspirować klientów i zachęcić ich do aktywności, zabawy i kreatywnych rozwiązań. Na oficjalnym kanale sieci na serwisie YouTube można zapoznać się z filmikami z serii DIY, czyli zrób to sam.

Flying Tiger Copenhagen – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia sklepów sieci są uzależnione od lokalizacji sklepu. Większość z obiektów jest czynna w godzinach 11.00-18.00 lub 10.00-22.00 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Obiekty, które nie znajdują się w centrach handlowych, mogą być nieczynne w niedziele. Klienci mogą skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej marki.