Auchan - gazetka promocyjna

Auchan to francuska sieć hipermarketów, działająca na terenie Europy, Azji i Afryki. W Polsce marka rozpoczęła działalność w 1996 roku i obecnie liczy ponad 100 lokalizacji. Auchan Polska ma w swojej ofercie produkty spożywcze i przemysłowe, w tym te marek własnych. Do dyspozycji klientów jest także aplikacja mobilna, możliwość zrobienia zakupów w Auchan online czy też skorzystanie z programu oszczędnościowego „Skarbonka”. W Auchan gazetka promocyjna ukazuje się m.in. we czwartki.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka Auchan od 17.07 do 18.07
Archiwum
Auchan
2 dni temu
Gazetka Auchan od 11.07 do 17.07
Archiwum
Auchan
3 dni temu
Gazetka Auchan od 11.07 do 17.07
Archiwum
Auchan
3 dni temu
Gazetka Auchan od 11.07 do 17.07
Archiwum
Auchan
3 dni temu
Gazetka Moje Auchan od 04.07 do 10.07
Archiwum
Auchan
10 dni temu
Gazetka Auchan od 04.07 do 10.07
Archiwum
Auchan
10 dni temu
Gazetka Auchan od 27.06 do 03.07
Archiwum
Auchan
17 dni temu
Gazetka Moje Auchan od 27.06 do 03.07
Archiwum
Auchan
17 dni temu
Gazetka Moje Auchan od 20.06 do 26.06
Archiwum
Auchan
24 dni temu
Gazetka Auchan od 20.06 do 26.06
Archiwum
Auchan
24 dni temu
Gazetka Auchan od 20.06 do 10.07
Archiwum
Auchan
10 dni temu
Gazetka Auchan od 23.05 do 26.06
Archiwum
Auchan
24 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

Auchan - opis sieci

Marka Auchan powstała we Francji w 1961 roku. Na polski rynek sieć weszła w 1996 roku, otwierając hipermarket w Piasecznie. Warto podkreślić, że sklepy Auchan w Polsce działają w różnych formatach – klienci mogą zrobić zakupy w Auchan Hipermarket, Auchan Supermarket, Moje Auchan (sklepy osiedlowe) oraz Auchan Direct. Ostatnia z opcji to po prostu Auchan zakupy online, z dostawą do domu lub z odbiorem w danym punkcie. Usługa ta jest dostępna na terenie Warszawy i okolic, a jej zasięg jest stale poszerzany.

Oferta Auchan obejmuje produkty spożywcze i przemysłowe. Marki własne Auchan to m.in. Selecline (sprzęty AGD), Cosmia (kosmetyki), Actuel (artykuły do domu) czy In Extenso (moda). Dużą popularnością cieszą się produkty z zakresu Magic Birds marki Auchan – to produkty oznaczone logo firmy w różnych kolorach. Logo z zielonym ptaszkiem to produkty na co dzień, logo czerwone oznacza produkty różnorodne, w tym bio czy eco, z kolei logo złoto-czarne to produkty wyjątkowe, czyli wysokiej jakości.

Gazetki promocyjne Auchan

Gazetki Auchan ukazują się w różne dni tygodnia i obejmują promocje Auchan czy to w hipermarketach, czy supermarketach, czy też sklepach Moje Auchan (rabaty na poszczególne produkty mogą się różnić w zależności od formatu sklepu). Główna gazetka promocyjna ukazuje się we czwartki, jednak marka wypuszcza także katalogi z promocjami sezonowymi, akcjami tematycznymi oraz katalog Auchan Premium.

Oferta dodatkowa Auchan

Dla stałych klientów Auchan został przygotowany program lojalnościowy „Skarbonka”. W jego ramach za każdy zakup produktów oznaczonym emblematem „Skarbonka” otrzymujemy pieniądze na kartę Auchan. Członkowie programu mają także dostęp do specjalnych obniżek cen i prawo do bezterminowego zwrotu nieużywanego towaru. „Skarbonka” jest dedykowana osobom fizycznym. Marka posiada również bezpłatną aplikację mobilną Auchan, z aktualnymi gazetkami promocyjnymi, przepisami, kuponami rabatowymi czy funkcją lokalizacji sklepów. Inną usługą dodatkową firmy jest Auchan Fotoserwis, czyli możliwość stworzenia np. fotoksiążki. Dużą popularnością wśród klientów marki cieszy się również karta kredytowa Auchan, dzięki której można otrzymać atrakcyjne rabaty lub zrobić zakupy na raty.

Auchan – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia Auchan zależą od formatu sklepu lub godziny otwarcia galerii handlowej. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy od 7:00 do 22:00 w soboty, w dni powszednie Auchan zazwyczaj jest czynny od 7:00 do 22:00 lub od 8:00 do 22:00.

Kontakt – klienci mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej marki.

Praca – osoby zainteresowane karierą w Auchan mogą sprawdzić aktualne oferty pracy na stronie internetowej marki.

Franczyza – oferty franczyzy Auchan można zgłaszać na adres mailowy franczyza@auchan.pl.