OBI - gazetka promocyjna

OBI to międzynarodowa sieć marketów budowlanych i ogrodniczych. Marka działa na rynku od 1970 roku, uruchamiając swe placówki również na terenie Polski. Asortyment sieci obejmuje kilkadziesiąt produktów do budowy i remontu domu, a także aranżacji ogrodu i tarasu. Gazetka promocyjna OBI ukazuje się regularnie, co dwa tygodnie we środę.

Czytaj więcej Zwiń

Aktualne gazetki

Archiwum gazetek

Gazetka OBI od 19.06 do 09.06
Archiwum
OBI
41 dni temu
Gazetka OBI od 29.05 do 18.06
Archiwum
OBI
32 dni temu
Gazetka OBI od 08.05 do 28.05
Archiwum
OBI
53 dni temu
Gazetka OBI od 24.04 do 07.05
Archiwum
OBI
74 dni temu
Gazetka OBI od 10.04 do 23.04
Archiwum
OBI
88 dni temu
Gazetka OBI od 27.03 do 09.04
Archiwum
OBI
102 dni temu
Gazetka OBI od 06.03 do 26.03
Archiwum
OBI
116 dni temu

Okazje i promocje

Zobacz więcej

OBI - opis sieci

Pierwszy market OBI został otwarty w 1970 roku w Hamburgu. Szybki rozwój marki sprzyjał ekspansji na rynki zagraniczne, m.in. niemiecki, włoski, czeski, szwajcarski czy austriacki. W Polsce pierwszy market sieci został otwarty w 1998 roku w Tychach. Obecnie marka ma kilkaset placówek na terenie Europy, w tym kilkadziesiąt na terenie Polski.

Rozwój marketów idzie w parze z zadowoleniem klientów i uznaniem środowiska branżowego. Sieć OBI została wyróżniona m.in. tytułem Diamenty Forbesa 2017. Marka stawia także na działalność charytatywną, organizując zbiorki pieniędzy poprzez sprzedaż specjalnych produktów.

Asortyment OBI – produkty do domu i ogrodu

Klienci mogą zrobić zakupy online lub w jednym ze stacjonarnych marketów sieci. Asortyment OBI liczy kilkadziesiąt produktów niezbędnych do budowy i remontu domu, jak i aranżacji ogrodu czy tarasu. Oprócz produktów znanych producentów klienci mogą nabyć sprzęt marek własnych sieci, czyli OBI, Lux Tools czy CMI. W sklepach dostępne są materiały budowlane, płytki, panele podłogowe, drewno budowlane, okna, elektronarzędzia, artykuły żelazne i okucia, elektronika, narzędzia ręczne czy materiały budowlane ogrodowe.

OBI to także akcesoria rowerowe i samochodowe, artykuły sezonowe i zimowe (np. łopaty do odśnieżania, dekoracje na Halloween, baseny), grille, kominki czy markizy. Klienci mogą tutaj nabyć również oświetlenie, meble, akcesoria do malowania i tapetowania, sprzęt gospodarstwa domowego czy akcesoria do przechowywania rzeczy i dekoracje. Miłośnicy ogrodnictwa znajdą w OBI maszyny, meble i domki ogrodowe, donice, a także rośliny oraz niezbędne produkty do ich pielęgnacji. Sieć oferuje również bogaty wybór mebli i akcesoriów do kuchni i łazienki, w tym aneksy kuchenne, zlewozmywaki, prysznice, lustra łazienkowe i inne.

Gazetka promocyjna OBI ukazuje się co dwa tygodnie we środę. Oprócz promocji na poszczególny asortyment klienci mogą także zapoznać się z gotowymi aranżacjami ogrodu czy wnętrz. Marka wydaje również katalogi obejmujące poszczególne działy wyposażenia, np. ogród i wypoczynek, wnętrza itp.

Dodatkowe usługi w OBI

Marka oferuje klientom szereg usług, które są dostępne online lub stacjonarnie. W przypadku tych pierwszych warto wspomnieć o możliwości zakupów przez telefon lub mail i dostawy ich na wskazany adres. Istnieje także usługa zamówienia danych produktów i odebrania ich osobiście w wybranych markecie.

Dodatkowe usługi w placówkach stacjonarnych OBI obejmują przede wszystkim fachowe doradztwo i pomoc w wyborze produktów (Doradca Ekspert), cięcie i wycinanie np. płyt wiórowych oraz okleinowanie (usługa dostępna w wybranych marketach). Sieć oferuje także szycie zasłon i firan, możliwość wynajmu przyczepy do przewozu zakupionego towaru lub skorzystanie z centrum mieszania kolorów (usługa dotyczy farb ściennych, fasadowych, jak i emalii). Dużą popularnością cieszą się także spotkania ze specjalistą, w ramach których tworzona jest wizualizacja kuchni/łazienki. Na takie spotkanie należy się wcześniej umówić.

Innymi udogodnieniami dla klientów jest m.in. możliwość zrobienia zakupów z płatnościami podzielonymi na raty. Z kolei przedsiębiorcy szukający bonów dla pracowników lub osoby chcące sprawić prezent bliskim, mogą wykupić Kartę Podarunkową OBI. Należy ją nabyć w sklepie stacjonarnym i doładować kwotą nieprzekraczającą 5000 zł. Środki z karty można przeznaczyć na zakupy w marketach stacjonarnych marki.

OBI – godziny otwarcia, kontakt

Godziny otwarcia marketów OBI mogą się różnić ze względu na lokalizację placówki. Zazwyczaj klienci mogą zrobić zakupy stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od 8.00 do 21.00. Markety są czynne także w niedziele handlowe.

Infolinia sieci jest czynna pod numerem 800 624 624. Klienci mogą  skontaktować się z BOK poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej marki.