Buduj, urządzaj i remontuj taniej dzięki Bobrowym Bonusom

15 lutego 2023

Czy na budowie, urządzaniu i remoncie domu lub mieszkania można zaoszczędzić? Można, pod warunkiem, że skorzystasz z Bobrowych Bonusów w OBI. Akcja, która właśnie wystartowała w sklepach popularnej sieci, to doskonała okazja do kupienia wszystkiego, co potrzebne, w najniższych cenach. Wystarczy tylko zebrać odpowiednią liczbę naklejek i gotowe!

Rabaty za naklejki w OBI

Specjalne znaczki, które są podstawą promocji dostaniemy oczywiście za zakupy w OBI. Każde wydane 50 zł to 1 naklejka, która przybliża do zdobycia jednego z trzech rabatów. Lista nagród wygląda następująco:

  • 10 naklejek – rabat 5%,
  • 20 naklejek – rabat 10%,
  • 30 naklejek – rabat 15%.

Każdy rabat jest jednorazowy, co oznacza, że można go wykorzystać podczas jednych zakupów. Naklejki wraz ze specjalną książeczką na nie można odebrać wyłącznie w sklepach stacjonarnych OBI. W przypadku zakupów online lub zakupów na telefon znaczki można odebrać w Dziale Obsługi Klienta wybranej placówki OBI po wcześniejszym okazaniu paragonu lub faktury. 

Źródło: obi.pl

Oszczędzaj z Bobrowymi Bonusami

Naklejki przyznawane w ramach akcji Bobrowe Bonusy można zbierać do 25 marca, z kolei przyznane rabaty będą ważne 4 dni dłużej, czyli do 29 marca. Maksymalny możliwy rabat wynosi aż 6 tysięcy zł. Dodatkowe informacje na temat akcji, a także lista produktów, które nie biorą w niej udziału, są dostępne na stronie internetowej obi.pl. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej