Wielkanocny Łappacz w Delikatesach Centrum

1 marca 2024

Przygotuj się na Wielkanoc z Delikatesami Centrum! W aplikacji mobilnej sieci od kilku dni dostępny jest Wielkanocny Łappacz, czyli kolejna edycja popularnej akcji promocyjnej, w której klienci mogą zgarnąć kupony rabatowe i zniżki na zakupy! Koniecznie zapoznaj się z ofertą i ruszaj na zakupy!

Gazetka promocyjna Delikatesów Centrum: Wielkanocny Łappacz

Wielkanocny Łappacz w aplikacji mobilnej Delikatesów Centrum pojawił się 26 lutego. W ramach akcji klienci codziennie mogą znaleźć w apce specjalne kupony rabatowe na wybrane pozycje z oferty sieci. Dodatkowo, kupując za minimum 49 zł produkty wskazanych marek i odbijając przy kasie Delikartę, otrzymają rabat w wysokości 10 zł na kolejne zakupy w wybranym sklepie sieci. W ten sposób każdy użytkownik aplikacji mobilnej Delikatesów Centrum może przygotować tanie i wyjątkowe święta wielkanocne. 

Kupuj w Delikatesach Centrum – Wielkanocny Łappacz już czeka!

Wielkanocny Łappacz będzie aktywny aż do 30 marca, dlatego warto już dziś pobrać apkę sieci, która jest dostępna całkowicie za darmo w Google Play, App Store i AppGallery. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć w gazetce promocyjnej Delikatesów Centrum oraz na stronie internetowej www.delikatesy.pl.

Gazetka Lidl od 22.07 do 27.07
Już wkrótce
Lidl
pojutrze
Gazetka Biedronka od 18.07 do 24.07
Biedronka
4 dni
Gazetka Kaufland od 18.07 do 11.09
Kaufland
53 dni
Gazetka TOPAZ od 18.07 do 24.07
TOPAZ
4 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej