Biedronka rozdaje rabaty i vouchery zakupowe

20 czerwca 2024

Czy warto sprawdzać SMS-y od Biedronki? Okazuje się, że tak! To właśnie w telefonicznych wiadomościach tekstowych sieć informuje klientów o możliwości skorzystania z jej nowej promocji, przesyłając spersonalizowaną ofertę. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Promocja w SMS-ach

Nowa promocja Biedronki to dwie okazje w jednej. Po pierwsze, od sieci można otrzymać rabat na zakupy do wykorzystania od razu przy kasie. Po drugie, wraz z paragonem wydany zostanie voucher do wykorzystania w Biedronce we wskazanym terminie. Wartość rabatu oraz vouchera, a także inne ważne informacje, zostaną określone w spersonalizowanej wiadomości SMS wysłanej do klienta. Jednocześnie, aby skorzystać z promocji i otrzymać dwie niespodzianki, należy zrobić zakupy na kwotę podaną we wspomnianym SMS-ie, odbijając kartę lub aplikację mobilną Moja Biedronka. 

Warto jednak odnotować, iż zgodnie z informacjami podanymi w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki, przygotowane rabaty mają wartość 10, 15, 25 i 30 zł, a vouchery 15, 25, 30 i 35 zł. 

Rabaty, vouchery i promocje w Biedronce

Akcja „Rabaty i vouchery szyte na miarę”, potrwa od 20 do 22 czerwca. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki i na biedronka.pl. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej