Carrefour promuje marki własne i rozdaje e-bony na darmowe zakupy

12 lipca 2020

Carrefour oficjalnie zainaugurował zapowiadaną od jakiegoś czasu promocję dotyczącą produktów marki własnej sieci. W jej ramach klienci mogą zdobyć specjalne e-bony o wartości 25 zł na darmowe zakupy. 

Zbieraj naklejki i odbierz bon od Carrefoura

Akcja francuskiej sieci potrwa od 15 lipca do 15 września br. W tym czasie klienci za każde 25 zł wydane na produkty marek własnych Carrefoura otrzymają jedną wirtualną naklejkę w aplikacji „Mój Carrefour”. Z kolei za każde pięc naklejek zostaną nagrodzeni e-bonem o wartości 25 zł, który będzie można zrealizować przy zakupach za minimum 30 zł. Co istotne, otrzymane bony będą ważne aż do 30 września br. 

„Naklejkowa” promocja Carrefoura to część letniej akcji „Ceny dla każdego, lato na całego”, którą francuska sieć prowadzi od początku lipca. Wśród marek własnych znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale również odzież, obuwie, żywność dla psów i kotów oraz wszelkiego rodzaju artykuły przemysłowe czy urodowe jak również kosmetyki. Z pełną listą marek własnych francuskiej sieci, które są włączone w promocję, można znaleźć na stronie internetowej www.carrefour.pl

Okazje i promocje

Zobacz więcej