Gang Fajniaków już w Biedronce!

27 sierpnia 2020

Klienci sieci Biedronka mogą wziąć udział w kolejnej „maskotkowej” akcji promocyjnej. Po Świeżakach i Słodziakach przyszedł czas na Gang Fajniaków. Zabawki wraz z książkami i kolejną wciągającą historią pojawiły się w sklepach 27 sierpnia. 

Gang Fajniaków troszczy się o przyrodę

Motywem przewodnim akcji związanej z Gangiem Fajniaków jest dbanie o środowisko i przyrodę zgodnie z hasłem: „Odkryj z nami supermoc natury”. Historia wokół Fajniaków i książka, która ją przedstawia, dotyczy ekologii i wpływu człowieka na zmiany klimatu oraz otaczającą nas przyrodę. Sieć chce w ten sposób zająć się tematem niezwykle ważnym ze społecznego punktu widzenia i zadbać o odpowiednią edukację oraz zwiększenie świadomości swoich klientów. 

Tym samym maskotki z Gangu Fajniaków nawiązują do ekologii, przyrody i środowiska naturalnego. W najnowszej kolekcji znajdą się:

Chmurka Celinka, Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Kropla Ksenia,Piesek Piotruś, Słońce Sonia, Smog Stefek i Ważka Wiola.

Jak zdobyć Fajniaka?

Aby zdobyć maskotkę z nowej kolekcji trzeba – identycznie jak w latach poprzednich – zebrać odpowiednią liczbę naklejek. Zebranie 60 naklejek pozwoli odebrać Fajniaka bez dodatkowych opłat, przy 40 za maskotkę trzeba będzie zapłacić dodatkowo 19,90 zł. Jedna naklejka jest przyznawana za każde wydane w Biedronce 50 zł. 

Oczywiście sieć przewidziała też możliwość zdobycia dodatkowych znaczków. Kolejne naklejki są przyznawane za płatności z kartą Moja Biedronka, zakup przynajmniej jednego owocu lub warzywa, a także za zakup produktów z oferty specjalnej i tzw. produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki. Akcja potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. 

Gazetka Super-Pharm od 30.11 do 13.12
Super-Pharm
12 dni
Gazetka Carrefour od 01.12 do 24.12
Carrefour
23 dni
Gazetka Tesco od 01.12 do 27.12
Tesco
26 dni
Gazetka Carrefour od 01.12 do 24.12
Carrefour
23 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej