Gang Fajniaków już w Biedronce!

27 sierpnia 2020

Klienci sieci Biedronka mogą wziąć udział w kolejnej „maskotkowej” akcji promocyjnej. Po Świeżakach i Słodziakach przyszedł czas na Gang Fajniaków. Zabawki wraz z książkami i kolejną wciągającą historią pojawiły się w sklepach 27 sierpnia. 

Gang Fajniaków troszczy się o przyrodę

Motywem przewodnim akcji związanej z Gangiem Fajniaków jest dbanie o środowisko i przyrodę zgodnie z hasłem: „Odkryj z nami supermoc natury”. Historia wokół Fajniaków i książka, która ją przedstawia, dotyczy ekologii i wpływu człowieka na zmiany klimatu oraz otaczającą nas przyrodę. Sieć chce w ten sposób zająć się tematem niezwykle ważnym ze społecznego punktu widzenia i zadbać o odpowiednią edukację oraz zwiększenie świadomości swoich klientów. 

Tym samym maskotki z Gangu Fajniaków nawiązują do ekologii, przyrody i środowiska naturalnego. W najnowszej kolekcji znajdą się:

Chmurka Celinka, Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Kropla Ksenia,Piesek Piotruś, Słońce Sonia, Smog Stefek i Ważka Wiola.

Jak zdobyć Fajniaka?

Aby zdobyć maskotkę z nowej kolekcji trzeba – identycznie jak w latach poprzednich – zebrać odpowiednią liczbę naklejek. Zebranie 60 naklejek pozwoli odebrać Fajniaka bez dodatkowych opłat, przy 40 za maskotkę trzeba będzie zapłacić dodatkowo 19,90 zł. Jedna naklejka jest przyznawana za każde wydane w Biedronce 50 zł. 

Oczywiście sieć przewidziała też możliwość zdobycia dodatkowych znaczków. Kolejne naklejki są przyznawane za płatności z kartą Moja Biedronka, zakup przynajmniej jednego owocu lub warzywa, a także za zakup produktów z oferty specjalnej i tzw. produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki. Akcja potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej