Intermarche – oszczędzaj i zmień swój styl życia!

18 marca 2023

Intermarche proponuje zupełnie nowe podejście do oszczędzania. Nowa kampania sieci pod nazwą „Oszczędzaj cały dzień z Intermarche”, ma udowodnić, że kupowanie tańszych produktów czy robienie skrzętnie przemyślanych zakupów, wcale nie jest równoważnikiem terminu „biednie”. Jednocześnie Intermarche pomaga swoim stałym klientom walczyć ze skutkami inflacji i po prostu  zadbać o stan portfela oraz dobre samopoczucie. 

Ty też możesz oszczędzać z Intermarche

Kampania „Oszczędzaj cały dzień z Intermarche”, aktywnie reklamowana na platformach VOD i zasięgowych portalach online, ma pokazać, że oszczędzanie może być jednocześnie pożyteczne i przyjemne. Sieć chce przekonać swoich klientów, że zwiększenie kontroli nad wydatkami, wcale nie oznacza rezygnacji z przyjemności i odmawiania czegoś sobie oraz najbliższym. W tym celu Intermarche proponuje aż 1500 produktów w najniższych, dyskontowych cenach, co jest odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów wynikające z rosnącej inflacji. 

Intermarche z programem lojalnościowym Interkasa

Dodatkowo sieć przygotowała nową ofertę specjalną dla posiadaczy karty Moje Intermachre – program lojalnościowy Interkasa. Zgodnie z jego założeniami stali klienci, odbijając kartę przy kasie, zapełniają pasek postępu, a po przekroczeniu progów 500 zł i 950 zł, otrzymają e-bony na kolejne zakupy. Aktualny stan paska postępu można na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej moje.intermarche.pl lub w aplikacji mobilnej sieci. Program lojalnościowy Interkasa zakończy się 21 kwietnia. 

Gazetka Intermarche od 07.12 do 13.12
Intermarche
3 dni
Gazetka Carrefour od 05.12 do 23.12
Carrefour
13 dni
Gazetka Super-Pharm od 01.12 do 24.12
Super-Pharm
14 dni
Gazetka Dino od 27.11 do 10.12
Dino
do dziś

Okazje i promocje

Zobacz więcej