Intermarche – oszczędzaj i zmień swój styl życia!

18 marca 2023

Intermarche proponuje zupełnie nowe podejście do oszczędzania. Nowa kampania sieci pod nazwą „Oszczędzaj cały dzień z Intermarche”, ma udowodnić, że kupowanie tańszych produktów czy robienie skrzętnie przemyślanych zakupów, wcale nie jest równoważnikiem terminu „biednie”. Jednocześnie Intermarche pomaga swoim stałym klientom walczyć ze skutkami inflacji i po prostu  zadbać o stan portfela oraz dobre samopoczucie. 

Ty też możesz oszczędzać z Intermarche

Kampania „Oszczędzaj cały dzień z Intermarche”, aktywnie reklamowana na platformach VOD i zasięgowych portalach online, ma pokazać, że oszczędzanie może być jednocześnie pożyteczne i przyjemne. Sieć chce przekonać swoich klientów, że zwiększenie kontroli nad wydatkami, wcale nie oznacza rezygnacji z przyjemności i odmawiania czegoś sobie oraz najbliższym. W tym celu Intermarche proponuje aż 1500 produktów w najniższych, dyskontowych cenach, co jest odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów wynikające z rosnącej inflacji. 

Intermarche z programem lojalnościowym Interkasa

Dodatkowo sieć przygotowała nową ofertę specjalną dla posiadaczy karty Moje Intermachre – program lojalnościowy Interkasa. Zgodnie z jego założeniami stali klienci, odbijając kartę przy kasie, zapełniają pasek postępu, a po przekroczeniu progów 500 zł i 950 zł, otrzymają e-bony na kolejne zakupy. Aktualny stan paska postępu można na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej moje.intermarche.pl lub w aplikacji mobilnej sieci. Program lojalnościowy Interkasa zakończy się 21 kwietnia. 

Gazetka Lidl od 29.05 do 31.05
Już wkrótce
Lidl
od jutra
Gazetka Biedronka od 29.05 do 14.06
Już wkrótce
Biedronka
od jutra
Gazetka Netto od 29.05 do 03.06
Już wkrótce
Netto
od jutra
Gazetka Aldi od 29.05 do 03.06
Już wkrótce
Aldi
od jutra

Okazje i promocje

Zobacz więcej