Kanał Sportowy ponownie w Biedronce!

21 września 2022

W ofercie Biedronki ponownie pojawiły się gadżety Kanału Sportowego. Tym razem na klientów sieci czekają kubki termiczne i ceramiczne, z którymi można zapoznać się, sięgając po najnowszą gazetkę promocyjną Biedronki (katalog non-food). 

Kubki Kanału Sportowego dostępne w Biedronce

Nowe gadżety Kanału Sportowego trafią do sprzedaży 22 września. Oferta obejmuje następujące pozycje: 

  • kubki ceramiczne z wytłoczeniem (4 wzory) w cenie 24,99 zł,
  • kubki ceramiczne zmieniające kolor pod wpływem temperatury (4 wzory) w cenie 24,99 zł,
  • kubki termiczne  (4 wzory) w cenie 39,99 zł.

Co istotne, kubki ceramiczne mają pojemność 450 ml, a kubki termiczne – 480 ml. Wszystkie produkty będą dostępne do 5 października lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. 

Źródło: biedronka.pl
Źródło: biedronka.pl

Gazetka promocyjna Biedronki: wraca Kanał Sportowy!

Kanał Sportowy został założony w 2019 roku przez czterech dziennikarzy: Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Michała Pola i Krzysztofa Stanowskiego. W niecałe trzy lata osiągnął gigantyczną popularność, którą najlepiej wyraża prawie 900 tys. subskrybentów i wyświetlenia idące w miliony. Kilka miesięcy temu Kanał Sportowy zadebiutował w nowej przestrzeni, wypuszczając kolekcję kufli i szklanek do piwa, które były dostępne w Biedronce, ale nie był to udany debiut. Klienci skarżyli się na jakość i wykonanie produktów, co poskutkowała ich błyskawicznym wycofaniem. Tym razem powinno być jednak dużo lepiej. 

Więcej szczegółów na temat gadżetów Kanału Sportowego można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej