Kupuj taniej w Rossmannie dzięki „Szybkiej akcji”

6 lipca 2022

„Szybka akcja” to najnowsza oferta specjalna Rossmanna, dzięki której za zakupy w popularnej drogerii zapłacimy zdecydowanie mniej. Koniecznie sprawdźcie na czym polega promocja i jakie korzyści na was czekają. 

„Szybka akcja” – odbierz voucher na zakupy w Rossmannie

Założenia „Szybkiej akcji” są bardzo proste. Wszyscy użytkownicy aplikacji mobilnej Rossmann PL, którzy należą do Klubu Rossmann, mogą zgłosić się do udziału w loterii i wygrać vouchery zakupowe o wartości od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Aby przystąpić do zabawy, wystarczy kliknąć przycisk „Chcę to!” w aplikacji i czekać na wyniki losowania, które odbywa się w każdą środę około godziny 18:00. Im szybciej zgłosicie się do loterii, tym większe macie szanse na wygraną! 

Taniej w Rossmannie dzięki „Szybkiej akcji”

Każdy uczestnik zabawy może otrzymać maksymalnie jeden voucher, który należy wykorzystać na zakup przypisanego do niego produktu. Voucher należy zrealizować w sklepie stacjonarnym Rossmanna przy kasie tradycyjnej lub samoobsługowej. Szczegóły promocji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej rossmann.pl. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej