Lidl zaprasza na tydzień bałkański

29 sierpnia 2022

Najnowsza odsłona organizowanej przez Lidl akcji „Tak smakuje świat” to zaproszenie w samo serce mało znanej, a jednocześnie bardzo ciekawej kuchni bałkańskiej. Sprawdźcie, które pozycje z oferty warto wypróbować.  

Gazetka promocyjna Lidla: spróbuj produktów marki Nostja

Bałkańska sztuka kulinarna to niepowtarzalny charakter i cała paleta różnorodności. Składniki, które w niej dominują, to mięso i wędliny, owoce i warzywa oraz owoce morza przygotowywane na wiele sposobów. Z czego to wynika? Przede wszystkim z faktu, iż kuchnia bałkańska łączy elementy pochodzące z aż dziewięciu krajów: Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Kosowa, Macedonii Północnej, Albanii i Grecji. Duża oryginalność, którą teraz możemy poznać, wybierając produkty marki Nostja (marka własna Lidla), to gwarancja niezapomnianych przeżyć i wspaniałej uczty. 

Tydzień bałkański w gazetce promocyjnej Lidla

Bałkańska oferta Lidla jest wyjątkowo bogata, dzięki czemu możemy poznać wiele tajników kuchni z tego regionu świata. Które pozycje warto wybrać? Bez wątpienia wędliny, w tym chorwacką kiełbasę wieprzowo-wołową (7,99 zł/100 g), wybór wędlin dalmatyńskich (13,99 zł/150 g) i coppę, czyli karkówkę wieprzową (8,99 zł/100 g). Bardzo ciekawie prezentują się również takie pozycje, jak ser z mleka owczego (10,99 zł/200 g), ciasto filo z mięsem (17,99 zł/1 kg), pasta z papryki i bakłażana (13,99 zł/530 g), ajvar (8,99 zł/350 g) i nadziewane roladki z ciasta filo (14,99 zł/1 kg). Coś dla siebie znajdą także amatorzy słodyczy na których czekają między innymi bałkańskie ciastka z nadzieniem waniliowym (8,99 zł/680 g) i dżem figowy (7,99 zł/240 g).

Specjały rodem z kuchni bałkańskiej można kupować do 3 września lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie w gazetce promocyjnej Lidla i na stronie internetowej lidl.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej