Majowa promocja w Carrefourze – Odbierz e-bon na zakupy!

3 maja 2024

Maj to czas na nową promocję w Carrefourze! Przez cały miesiąc, dzięki aplikacji mobilnej Mój Carrefour, możesz otrzymać e-bon o wartości 50 zł każdy na swoje zakupy. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty!

Promocja w Carrefourze: odbierz e-bon o wartości 50 zł

Carrefour zaprasza do skorzystania z promocji od 2 do 31 maja. W puli nagród czekają na ciebie e-bony na zakupy o wartości 50 zł każdy. Jak je zdobyć? To proste! Wystarczy, że 5 razy zrobisz zakupy w Carrefourze za minimum 100 zł (po uwzględnieniu rabatów) i odbijesz aplikację Mój Carrefour przy kasie. Następnie w na twoim koncie w apce sieci pojawi się voucher, który możesz zrealizować w ciągu 14 dni.

E-bony w Carrefourze już czekają!

Co istotne, zgodnie z regulaminem promocji, jednego dnia tylko jedna wizyta w sklepie będzie zaliczana do zdobycia e-bonu. Dlatego warto rozłożyć swoje zakupy na kilka dni, aby maksymalnie skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej carrefour.pl. Nie zapomnij także pobrać aplikacji mobilnej Mój Carrefour, dostępnej całkowicie za darmo w App Store oraz Google Play.

Okazje i promocje

Zobacz więcej