Poznaj wyjątkową kuchnię! W Lidlu trwa tydzień prowansalski

29 sierpnia 2022

Jak smakuje kuchnia prowansalska? Dzięki kolejnej odsłonie akcji „Tak smakuje świat”, organizowanej przez Lidla, mamy niepowtarzalną okazję, by się o tym przekonać. Co ciekawego przygotowała zatem sieć w ramach tygodnia prowansalskiego? 

Sekrety kuchni prowansalskiej w gazetce promocyjnej Lidla

W interesujący świat kuchni prowansalskiej wprowadzi nas oczywiście najnowsza gazetka promocyjna Lidla. To z niej możemy dowiedzieć się, że sztuka kulinarna z południowego regionu Francji, to wyjątkowa kompozycja elementów lokalnych i tych charakterystycznych dla całego kraju. Wyróżniają ją przede wszystkim dorodne warzywa i owoce dojrzewające w promieniach złocistego słońca oraz aromatyczne zioła porastające prowansalskie pagórki. Tamtejsza kuchnia jest elegancka i wykwintna, dzięki czemu ma tak bardzo dużo zwolenników. 

Tydzień prowansalski w Lidlu – odkryj wyjątkowe produkty

Które produkty dostępne w ramach tygodnia prowansalskiego są warte spróbowania? Bez wątpienia można zaliczyć do nich aromatyczne sery: Siant Felician (7,99 zł/180 g) i Bouchons de Chevre (9,99 zł/90 g), filet z piersi kurczaka z ziołami prowansalskimi (6,99 zł/150 g) oliwę z oliwek z lawendą (13,99 zł/250 ml) i oliwki z ziołami (8,99 zł/335 ml). Ponadto bardzo ciekawie prezentują się pulpeciki prowansalskie (12,99 zł/300 g) i tradycyjne ciastka prowansalskie (4,99 zł/100g). Warto także podkreślić, że większość dostępnych pozycji, to produkty marki własnej Lidla – Provence Style Duc De Couer

Najnowsza odsłona akcji „Tak smakuje świat” potrwa do 3 września lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej lidl.pl i w gazetce promocyjnej Lidla.

Okazje i promocje

Zobacz więcej