Tańsza wyprawka z Kartą Dużej Rodziny w Lidlu

9 sierpnia 2020

Lidl wyszedł naprzeciw potrzebom rodziców, którzy szykują swoje dzieci na powrót do szkół. Sieć oferuje zniżkę na artykuły szkolne wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny, którzy zakupu dokonają w wybranym sklepie stacjonarnym. 

10% zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Zniżka proponowana przez niemiecką sieć wynosi aż 10% i obejmuje produkty z następujących kategorii:

  • plecaki i tornistry
  • piórniki i worki,
  • zeszyty i inne artykuły szkolne,
  • tekstylia dziecięce i młodzieżowe (od 17 września)

Akcja promocyjna rozpoczyna się już 10 sierpnia i potrwa aż do 30 września lub do wyczerpania zapasów. Jej regulamin oraz pełna lista artykułów objętych promocją jest umieszczona na stronie internetowej lidl.pl. Co najważniejsze, do skorzystania z 10% rabatu uprawnia wyłącznie Karta Dużej Rodziny, którą klienci powinni mieć ze sobą podczas dokonywania płatności.

Powrót do szkół w lidlowych cenach

Wraz z akcją promocyjną sieć sklepów Lidl startuje także ze swoją ofertą szkolną – „Akcja szkoła”. W naszym serwisie, w zakładce sklepu Lidla możecie już znaleźć najnowszą gazetkę promocyjną Lidla, w której sieć prezentuje pełną gamę przyborów i akcesoriów oraz tekstyliów dla dzieci.

Warto zauważyć, że duża część produktów z oferty szkolnej Lidla jest oznaczona logotypem „lidlowe ceny”. Wyróżniając w ten sposób poszczególne pozycje z asortymentu, sieć podkreśla ich atrakcyjną cenę, a klienci wiedzą, gdzie dokładnie znajdą oszczędności. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej